Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet az, hogy ismeretlen lányokhoz odamennék egy buliban egyedül és becsatlakoznék a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés

Lehet fura a kérdés, ezért kifejtem. A helyzet olyasmi, hogy a barátaim soha nem akarnak menni bulizni, csak otthon innának. Én viszont szeretnék kimozdulni is picit és arra gondoltam, hogy akkor ha nem velük, akkor nélkülük megyek. Itt jön képbe hogy kéne társaság, ezen a téren azért gondoltam lányokra, mert ők általában jobban veszik az ilyesfajta közeledést, meg úgy kedvesebbek is, ez a tapasztalatom. Meg lányokkal amúgyis jobban tudok viccelődni és nem csajozni akarok csak jól érezni magam, egy hülye szöveggel becsatlakozni, elröhögcsélni egy pár órát, aztán megyek aludni :)


Szóval igen valami ilyesmire gondoltam, szerintem nem vészes csak azért kérném a véleményeteket hogy ti hogy látjátok ezt? Jó ötlet? 😊 Vagy valami hátulütő, amivel nem számoltam?


febr. 26. 21:23
 1/8 anonim válasza:
Egy összeszokott baráti társasághoz nem fogsz tudni becsatlakozni. Elhajtanak.
febr. 26. 22:24
 2/8 anonim válasza:
Írtam pár sort.
febr. 26. 22:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmmm hát én ilyen 2-3 fős csapatokra gondoltam, ahogy én észrevettem ilyen létszámnál azért nem olyan bátrak hogy elhajtsanak, főleg ha normálisan megyek oda, max közlik hogy nem szeretnének velem beszélgetni. De ha kérdés nélkül elhajtanak, azt se veszem a lelkemre.
febr. 26. 22:46
 4/8 anonim válasza:
Bakker, hogy ez nekem nem jutott eszembe. De ha te ezt meg mered csinálni, lécci írd meg ide hogy ment, lehet, hogy sok sok fiatalnak segítesz a kapcsolatépítésben szerte az országban
febr. 26. 23:09
 5/8 anonim válasza:

Mi ketten haverommal elég sok lányhoz odamentünk ismerkedési szándékkal. Általában 2-3an voltak, de volt példa 6 fős lány társaságra is.

Egy szórakozóhelyen sokkal nyitottabbak az emberek, persze kell is hozzá egy szociális kézség, meg valamilyen szintű kinézet(de egyáltalán nem tökéletes)

Ja és kétlem hogy baráti közeledésnek venné bárki

febr. 27. 09:23
 6/8 anonim válasza:

#5: Az full más mikor ketten vagytok. A kérdező egyedül tenné meg ugyanezt, aminek sokkal kisebb az esélye, hogy összejöjjön.


Kérdező, eleve praktikusabb lenne a buli előtt találni valakit, egyedül sokkal kisebb az esélye a sikernek. Ha most be is jön, lehet soha életedben nem is fog sikerülni mégegyszer. Egész egyszerűen azért, mert nem ismernek, egyedül vagy és férfi is. Ez nem valami biztató senki számára se, esetleg ha már ittak valamennyit, de nem látom értelmét annak se nagyon, mert egy olyan társaságban ki fog rád emlékezni másnap?

febr. 27. 11:23
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát másokra hivatkozva azt tudom mondani, hogy a külsővel elvileg nincs baj. A szociális kézségeket meg amúgyis javítanom kell


Lehet ezt rosszul fogalmaztam de igen buli előtt mennék oda, valami olyan helyen, ahol az emberek kiülnek beszélgetni, nem zenés helyen. Például az egyetemünknél sok ilyen van, ahol persze sok lány is van. Én meg baráti alapon odamennék beszélgetni, szerintem sokkal könnyebben megközelíthetőek egy ilyen helyen csak lazának kell lennem. És igen valószínűleg máshogy vennék ezt a közeledést de az már nem az én dolgom🙂

febr. 27. 19:36
 8/8 anonim válasza:
#7: Amit mondasz már jobban hangzik, én például nem egyetemi közegre gondoltam, hanem másra. Itt is lesz nyilván olyan aki elhajt stb, de szerintem legalább egyszer próbáld meg, azt max elkönyvelheted a szaktársakat, évfolyamtársakat nem túl barátságos embereknek. (nyilván most finoman fogalmaztam)
febr. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!