Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nőt keresek, akinek van...

Olyan nőt keresek, akinek van egy kis spórolt pénze(nekem is van), vennénk fel közösen hitelt és vennénk egy lakást/házat. Itt vagy?

Figyelt kérdés

Két szobásat, szóval nem muszáj együtt hálni. És így legalább nem kéne albérletre elszórni minden pénzünk vagy otthon, a szülőkkel nyomorogni. A hitel törlesztő meg nem olyan sok két embernek, meg az fix végig. Aztán kitudja, lehet jól kijövünk egymással minden téren, talán még rendes kapcsolat is lehet belőle.😁

Én 30 éves vagyok, és Budapesten, lehetőleg a budai oldalon vagy a budai agglomerációban szeretnék ingatlant venni.



febr. 27. 11:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mit értesz kis pénz alatt? Van négyillióm. 22/l
febr. 27. 11:40
 2/11 anonim válasza:
Én is ilyen nőt keresek. Ugyanitt kukorica eladó.
febr. 27. 12:10
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Hogy kettőnknek együtt meglegyen az önerőre való. Nyílván ehhez tudni kéne az ingatlan árát is. Nekem 8 van amúgy, talán 12-vel már lehet valamit kezdeni.
febr. 27. 12:44
 4/11 anonim válasza:
egy garázs fele meglesz
febr. 27. 12:47
 5/11 A kérdező kommentje:

Milyen garázs fele, 🤡?

12 milla + két fizetés, erre jó hitelt adnak.

febr. 27. 12:57
 6/11 anonim válasza:
Ebből mennyegző lesz
febr. 27. 12:58
 7/11 anonim válasza:
Salgótarjánban ennyiért egy utcát veszel.
febr. 27. 13:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Oszt Salgótarjánból melyik út megyen Budára? Mert majd azt vesszük meg.
febr. 27. 13:55
 9/11 anonim válasza:
Igényeid vannak, de pénzed nincs incelkém.
febr. 27. 14:44
 10/11 anonim válasza:

Volt egy nő aki első beszélgetésnél felvetette, hogy vegyünk közös lakást. Én is pénzes nőt keresek. Az sem kizáró ok ha csinos.

61F

febr. 28. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!