Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék lányokkal, valakin...

Eznemlényeges kérdése:

Ismerkednék lányokkal, valakinek felkeltettem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, az ELTE programtervező informatikus szakján csinálom az utolsó féléveimet.

Két nagy hobbim van, a falmászás és a hagyományőrzés. Heti többször eljárás falatmászni, sose tudom megunni, mindig új problémákkal szembesül az ember, amiket valahogy meg kell oldania. Nem mellesleg nagyon jól megmozgat, megerősít. Hagyományőrzésben meg a vívás részét szeretem nagyon a dolognak, az adrenalint, a zűrzavart, izgulás, fájdalmat. Egy nagyon sajátos világ ez, ami ha egyszer beszippant akkor sose enged. Mellesleg nem utolsó célom, hogy egyik legjobb vívó legyek, ami felé szépen lassan araszolok is.

Szeretem az állatokat, van is egy cicám, akit mogorvasága és kedve ellenére agyon szoktam szeretgetni, meg ha nem is akarja (azért látni rajta hogy tetszik neki, csak fent kell a lárszatot, hogy ő a főnök).

Magamat egy nagyon nyugodt, megbízható embernek tartom, akinek elég nagy az igazságérzete, ami miatt nem egyszer szar helyzetbe is kerültem már. Szeretek kimozdulni, programokat csinálni, túrázni, mozogni, de azzal sincs bajom ha 1-1 nap elmegy punnyadással.

Pár szó hkvy hogy is nezek ki: valahogy 178 cm vagyok, kék szem, barna haj, meglehetősen izmos alkattal. Főleg feketében járok, mivel metált és egyéb jóságokat hallgatok, meg hát ez tetszik.

Egy hosszútávú párt keresek magam mellé, akiven kölcsönösen megértjük és támogatjuk egymást. Nem lenne rossz ha együtt tudnánk sportolni valamit.



febr. 29. 00:27
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Merrefelé ismerkednél? :)

febr. 29. 17:23
 2/4 anonim válasza:
hány kg vagy?
febr. 29. 17:40
 3/4 anonim válasza:
irj
márc. 1. 14:46
 4/4 anonim válasza:
Jó nagy paragép lehetsz ha így ismerkedsz
márc. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!