Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 hónapot vártam egy lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 hónapot vártam egy lányra, most azt mondta, felkeltettem az érdeklődését, és ad 3 napot, hogy találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Bipoláris vagyok, és iszonyatosan lent vagyok, mondtam, hogy rendben, de akkor jöjjön el hozzám, mert egész egyszerűen eszeveszetten magam alatt vagyok - erre azt mondta, hogy nem lehet olyan komoly, és ha 3 napon belül nem találkozom vele, akkor bizony összejön akárki mással.


Erre azt mondtam, hogy mit kezdjek ezzel? 14 hónap alatt össze-vissza kavart mindenkivel, majd most fütyül és ugrok? Mitől lesz másabb, ha most dugja meg valaki, mintha mondjuk két hete történt volna ez? Miért menjek, ha majd úgyis pofára fog ejteni megint?


Erre elkezdett hisztériázni, hogy így adjon esélyt egy "magamfajtának". Na itt nyomtam ki a telefont. Mit akar ez tőlem?


2023. okt. 3. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy már mindenki végigdugta, aki nem te vagy, unalmasnak találja őket és már jó vagy te is, ha igazán szeretne, akkor segítene téged és nemcsak a saját érdekét nézné, hogy legyen benne farok, amúgy meg 14 hónapig szart a fejedre és azt is hozzád vágja, hogy bármikor találhatna nálad jobban és te érezd már magad megtisztelve attól, hogy ő egyáltalán szóba óhajt állni veled. Az ilyen embert tessék messziről elkerülni. Ha tudja hogy régóta szereted és ezek ellenére is többen megdugták majd ilyen lekezelő stílusban 3 napos határidővel arra kötelez, hogy találkozz vele, akkor nyilvánvaló, hogy csak a farkad kell neki, nem te.
2023. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen felvezetés után én lennék az, aki elküldi a leányzót a halál nemi szervére. És nem a feltételezett dugásai miatt, hanem azért, mert ez normális körökben nem így működik. Ami már a legelején követelőzéssel, meg ultimátumokkal kezdődik, abból nem lesz ép kapcsolat. Egy párkapcsolatnak a kölcsönösségről és empátiáról is szólnia kell(ene). Ezek pedig itt részéről nem lennének meg.

Én azt mondom, hogy nagyon jól tetted, hogy kinyomtad a telót. Nem azért a gondolatmenetedért, ahol már a nulladik pillanatban levezeted, hogy hogyan fogsz csalódni (ez kicsit olyan, mint a nyuszikás vicc a medve fűnyírójával), hanem azért, mert egy normális kapcsolat nem így fog kezdődni. Lehet, hogy tényleg kell idő annak, hogy kialakuljon a vonzalom. (Ha számít: mi már több, mint 5 éve ismertük egymást, ami után végül párkapcsolatilag is elkezdtünk érdeklődni egymás iránt, és ez alatt neki is, meg nekem is voltak más kapcsolataink.) De ha kialakult, akkor nem 3 napot fog adni, hanem értelmes, érett, intelligens módon képes lesz egyeztetni veled, hogy mikor legyen a találkozó.

Aki meg azzal fenyegetőzik (?), hogy "akárki mással" összjön, azt hadd ne mondjam, hogy micsoda.

2023. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
"Na itt nyomtam ki a telefont" - Végre egy srác, aki ilyen helyzetben nem ugrik, hanem kinyomja az ehhez hasonló riboszómákat. A lehető legjobb döntést hoztad!
2023. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak szivat.
2023. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!