Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék, valakinek van kedve?

Ismerkednék, valakinek van kedve?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, Budapesten élek. Mivel társkeresési szándékkal írtam ki a kérdést, így inkább lányok válaszaira várnék. Viszont ha olyan lányok is írhatnak, akik csak beszélgetni, barátkozni szeretnének, attól sem zárkózom el, sőt lehet könnyebb lesz ilyen embert találni.


Olyan lányt keresek, aki kedves, van humorérzéke, intelligens, lehet vele beszélgetni, tehát nem tőmondatokban kommunikál, és nyilván ez rajtam is múlni fog, de nem szívódik fel ok nélkül

pár üzenet után.


Én magamat egy kedves, értelmes, empatikus, jó humorú srácnak tartom, illetve a barátaim is így szoktak nyilatkozni rólam.


Többek közt szeretek kinn lenni a szabadban, barátaimmal programokra járni, ismerkedni, olvasni, sportolni, és írni is.


Kinézetről most itt nem írnék, ha rám írsz, akkor nyilván nem egyből, de egy kis ismerkedés után szívesen küldök képet, ha neked is az a cél ami nekem. :)


Remélem, hogy felkeltettem az érdeklődésed, ha így volt akkor nyugodtan írj! :)



márc. 3. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!