Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyi az ideális korkülönbség...

Mennyi az ideális korkülönbség a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy srác, ahol közöttünk 7 év lenne az ő javára a korkülönbség.(én 24,ő 31). Szerintetek működne?

dec. 1. 12:59
 1/9 anonim válasza:
Ez még nem olyan nagy probléma, egy 17, 24 között azért macerásabb, mivel teljesen más életszakaszban vannak. Ebben a korban amit te írtál, simán jó lehet a dolog, nem a kortól függ.
dec. 1. 13:04
 2/9 anonim válasza:
Attól függ, vannak magyar csajok, akiknek a 40-50 év korkülönbség az ideális, ha faszit keresnek.
dec. 1. 15:04
 3/9 anonim válasza:
20 év
dec. 1. 15:17
 4/9 anonim válasza:
Nincs törvénybe iktatva.
dec. 1. 16:14
 5/9 anonim válasza:
4 év a fiú javára. Statisztika, hogy az ilyen házasságok végződnek válással a legkevesebbszer. Bármely irányba minél jobban eltoljuk, annál nagyobb az esély.
dec. 1. 16:59
 6/9 anonim válasza:
Fiatalon idősebb fiú az ideális. Aztán 35 körül, a fiatalabb, már ha jól tartod magad persze.
dec. 1. 18:51
 7/9 anonim válasza:

Én elég sokáig voltam egy kapcsolatban, amiben 10 év volt köztünk a korkülönbség az ő javára, és összevetve a többi kapcsolatommal, ahol maximum 3-4 év korkülönbség volt, az volt a legrosszabb. De amúgy nem azért, amiért az emberek gondolnák, hogy ő már meg akart állapodni, én meg bulizni akartam, hát pont fordítva.


Ő egyáltalán nem akart még megállapodni, úgy érezte, fiatal hozzá 25-35 felállásban mondjuk, minden hétvégén ment bulizni, de minimum házibuliba, minden ismerőse ilyen beállítottságú volt, volt mindig kivel mennie. Nem bírt sokáig egy munkahelyen maradni, mert unta egy idő után, spórolni nem tudott, mindent megvett, ami megtetszett neki etc. Én meg dolgoztam sokszor kettőnk helyett is, házasodni akartam meg gyereket szülni, de egyre inkább rájöttem, hogy nem vele.


Már eltelt jó sok év, nála most kezdett eljönni ez az időszak, de mostmár nem talál független/gyermektelen nőt, aki negyven fölötti férfitól akarna gyereket.

dec. 1. 23:04
 8/9 gabor49 válasza:
nincs ideális korkülönbség ha két ember szereti egymast akkor akár 30 év is lehet
dec. 2. 04:59
 9/9 anonim válasza:
0-6,7 év, a felett már generációs gondok vannak szerintem. De ezt xsak én mondom, nincs kőbe vésve és biztos vannak kapcsolatok, ahol e feletti korkülönbséggel is el vannak.
dec. 2. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!