Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nagyon csalódott vagyok magam miatt, volt egy lány a vonaton aki nagyon tetszett csak nem mertem leszólítani. Ti mit tennétek a helyemben?
ápr. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, elfelejteném.
ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Otthon kiverném rá
ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigasztald magad azzal, hogy talán bunkó lett volna, és megalázó módon elhajt. Egyébként szemeztél legalább vele? Vagy kölcsönösnek tűnt az érdeklődés?
ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as szerintem igen
ápr. 28. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Milyen jelei voltak ennek?
ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ő volt életedben az utolsó lány, aki "nagyon tetszett", lesz még ilyen úgyis.
ápr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha ráírok a mávra, segítenek?
ápr. 29. 00:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordul. Van hogy 6-7 lányhoz is odamegyek egy nap alatt, mondjuk egy buliba vagy rendezvenyen . Olyan még nem volt , hogy ne beszélgettunk volna, de ritka, hogy lesz is valami a dologbol.

Ha odamentel volna ahhoz a lányhoz, az még csak az első lépés lett volna. Attol még kb. teljesem biztos , hogy nem lett volna belölle semmi. Főleg mert elmenekülnek ha azt látják,hogy rajongsz értük.


Szedd össze magadat és felejtsd el, legkozelebb pedig menj oda hozzá. Az utolso kommentre meg annyit, hogy ha irsz a mávosoknak akkor maximum feldobod vele a napjukat. Nem fognak segiteni es nem is segíthetnek, mivel semmi kozod hozzá, hogy ki az a lány. Ha tudnák se adhatnák ki neked a nevét....

ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eltelt 2 hét azóta, nem változott a helyzet, még mindig szomorú vagyok hogy nem szólítottam le és szerintem depressziós vagyok emiatt. Próbáltam ugyanabban az időpontban de nem volt ott. Soha nem voltam ilyen szomorú
tegnap 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!