Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokhoz szólna a kérdésem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szólna a kérdésem! Kíváncsiságból megkérdem, hogy mi jönne be jobban nektek. Egy vékony srác, vagy egy izmos, nem vékony (hason egy kevés felesleg), de se nem dagadt srác? Én utóbbi kategóriába tartozom.

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Vékonyakra bukom valamilyen oknál fogva.
2016. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most te tudnál választani, ha csak igy random leirnám, hogy egy szoke magas vékony lány kell inkább, vagy egy alacsony nrm olyan vékony. Ez hülyeség, igy nem lehet megitélni, lehet, hogy valaki most azt mondja, hogy a vékony kell neki aztán mrgismer egy testesebb fiut és beleszeret, ez hülyeség. Legyél mindig kedves és akkor senkit nem fog érdekelni a sulyod, csak a belsod. Ennyi.
2016. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
se nem vékony, se nem duci,de az átlagossal sincs bajom. imádom a husis fiukaz:) csak vékony ne legyen.meg kigyurt allat se... 15l
2016. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem vagyok testesebb csak egy kevés felesleg van a hasamon, a többi részem elég kidolgozott.
2016. nov. 9. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a hozzád hasonló testalkatú srácok :$
2016. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor lányok írjátok rám , épp barátnőt keresek😉😉
2016. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vékony,szerény,kedves

Nekem nem kell hogy kockahasa kegyen

De szeretem a félénk szerény fiukat

2021. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!