Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet egy full random...

Hogy lehet egy full random csajt elhivni randizni?

Figyelt kérdés
De komolyan, Facebookon dobott fel egy csajt akit felismertem, mert a helyi szupermarketben dolgozik kasszásként. Már amikor vásárolni jártam észrevettem, hogy tök helyes, de csak amikor FBn jobban megismertem ki is amúgy fullba beleszerettem és szivesen megismerkednék vele. A baj az, hogy ő neki kb fogalma sincs én ki vagyok. Az egyetlen közös pont, hogy ugyanabba a városba mentünk egyetemre. Nem akarom munka közben zavarni, de munkán kivül meg nincs nagyon hol összefussunk igy kb marad a bejelölés és ráirás kombó. De ott kb nem is válaszolna hisz azt se tudja ki vagyok. Mi a francot lehetne tenni

márc. 9. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Pedig annyi marad, hogy munka közben beszélsz vele. Nyilván ne hosszú monológokra gondolj, csak pár kedves szóra. Egyik barátnőm is így jött össze a pasijával
márc. 9. 18:06
 2/23 anonim válasza:
Ha odamész, majd megismer.
márc. 9. 18:24
 3/23 anonim válasza:
Bejelölés és ráírás kombó? Na ez az amit ne csinálj. Kérdezd meg hogy meddig dolgozik és hogy megvárhatod e?
márc. 9. 18:39
 4/23 anonim válasza:
fogalmi zavar. full random csaj vs csaj akibe belezúgtam
márc. 9. 19:20
 5/23 anonim válasza:
Egyetemre?! Te?! Tehát nagykorú vagy akit felvettek egy egyetemre?! Jézus, azt hittem olyan max 16-17 vagy. Nyilván az én hibám.
márc. 9. 20:00
 6/23 anonim válasza:
Juj a 3ast nem ajánlom, biztos nem mennék bele hogy egy random ember várjon munka után. Beszélgess vele inkább ha veszel ott valamit, pár szó stb, ha ügyes vagy a neved is el tudod neki mondani, utána már jelolheted ha van fogalma róla ki vagy.
márc. 10. 00:36
 7/23 anonim válasza:

Nem elég ha megismered? Miért kell egyből randi meg fszom tudja mi még?

Ez túl lényegretörő, vagy te ilyen vagy?

márc. 10. 02:35
 8/23 anonim válasza:
Ja, ne nyomulj nagyon, ha full nem ismered azzal rá lehet fázni..... csak ismerd meg először
márc. 10. 09:31
 9/23 anonim válasza:
6: jujj a 3 ast nem ajánlod? Ha apu nem így csinálja, te most nem osztanád az észt. Szerinted az internet előtti időkben hogy ismerkedtek az emberek? Facebookon akkor se írjon rá mert az meg szerintem tiszta gáz.
márc. 10. 09:37
 10/23 anonim válasza:
Nem gáz semmi, nyugodtan csináljátok amit akartok :D
márc. 10. 10:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!