Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet egy full random...

Hogy lehet egy full random csajt elhivni randizni?

Figyelt kérdés
De komolyan, Facebookon dobott fel egy csajt akit felismertem, mert a helyi szupermarketben dolgozik kasszásként. Már amikor vásárolni jártam észrevettem, hogy tök helyes, de csak amikor FBn jobban megismertem ki is amúgy fullba beleszerettem és szivesen megismerkednék vele. A baj az, hogy ő neki kb fogalma sincs én ki vagyok. Az egyetlen közös pont, hogy ugyanabba a városba mentünk egyetemre. Nem akarom munka közben zavarni, de munkán kivül meg nincs nagyon hol összefussunk igy kb marad a bejelölés és ráirás kombó. De ott kb nem is válaszolna hisz azt se tudja ki vagyok. Mi a francot lehetne tenni

márc. 9. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
10: 3, 9, vagyok. Igazad van, csináljanak amit akarnak, facebookon keresztül ismerkednek a 🤡 ok
márc. 10. 10:07
 12/23 anonim válasza:

9. Ha egy random férfi este munka után rám vár, úgy hogy fogalmam nincs ki az és esetleg egyedül zárom a boltot, akkor nagyon zavarna a helyzet. Majd ha nem kell idegen férfiaktól tartani az utcán nőként, akkor abban az ideális világban nagyon kedves gesztus lenne.


Szüleim ismerősön keresztül ismerték meg egymást, és azután várták egymást sötét sikatorokban hogy halvány fogalmuk legalább ölt arról h ki a másik.

márc. 10. 10:43
 13/23 anonim válasza:
12: 3, 9, vagyok. Olvasd át párszor hogy mit írtam. Ha megkérdezi hogy meddig dolgozik és hogy megvárhatja e, akkor van fogalma hogy kicsoda.
márc. 10. 12:36
 14/23 anonim válasza:
12: 3, 9, vagyok. Meg mi az hogy random férfi? Ez tiszta gáz....
márc. 10. 12:38
 15/23 anonim válasza:

De továbbra se ismeri... Én biztos hogy nem örülnék neki, hogy még akár várni valaki munka után, akinek még a nevét is csak most tudtam meg.

De ha ti olyan lánnyal akartok valamit aki szereti az ilyet akkor próbálkozni lehet.

márc. 10. 13:17
 16/23 anonim válasza:

15: de b+ hát valahogy meg kell hogy ismerjék egymást.

3, vagyok

márc. 10. 13:20
 17/23 anonim válasza:
3 vagyok. Máshogy hogy lehet ismerkedni???
márc. 10. 13:21
 18/23 A kérdező kommentje:
Úristen. Nyilván nem dobom oda, hogy éjjel fél 11kor szivesen megvárnám idegenként. Szerintem simán bejelölöm majd ha dolgozik valami small talkot beadok, majd ha úgy alakul lazább órákban max rákérdezek, hogy “bocsi javits ki ha tévedek, te nem az XYra jártál? Mindig (városnvév) jut eszembe mintha láttalak volna párszor anno” ezzel egy minimális referenciát adva, hogy amúgy én kb ki vagyok, hogy majd amikor ráirok emlékezzen, hogy jaaa ő kérdezett tőlem ma. Másként nem tudom elhívni. Nem fogom munka közben kávézni hívni, vagy sötét utcán várni este….
márc. 10. 13:44
 19/23 anonim válasza:

Legalább a kérdezőnek van esze.

Sok sikert neked!

márc. 10. 14:31
 20/23 anonim válasza:
Személyesen hívd el.
márc. 10. 18:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!