Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet egy full random...

Hogy lehet egy full random csajt elhivni randizni?

Figyelt kérdés
De komolyan, Facebookon dobott fel egy csajt akit felismertem, mert a helyi szupermarketben dolgozik kasszásként. Már amikor vásárolni jártam észrevettem, hogy tök helyes, de csak amikor FBn jobban megismertem ki is amúgy fullba beleszerettem és szivesen megismerkednék vele. A baj az, hogy ő neki kb fogalma sincs én ki vagyok. Az egyetlen közös pont, hogy ugyanabba a városba mentünk egyetemre. Nem akarom munka közben zavarni, de munkán kivül meg nincs nagyon hol összefussunk igy kb marad a bejelölés és ráirás kombó. De ott kb nem is válaszolna hisz azt se tudja ki vagyok. Mi a francot lehetne tenni

márc. 9. 17:55
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
20: 3 vagyok, ezt mondom én is, de ez a sok facebook huszár azt az elvet vallja hogy a facebookon kell ismerkedni, csajozni.
márc. 10. 18:39
 22/23 anonim válasza:
"Gyere full random csaj, elhívlak randizni!"
márc. 10. 18:54
 23/23 anonim válasza:

Én konkrétan ilyen helyzetben ismertem meg a feleségemet.

A családja üzletében dolgozott a Sárkány-Centerben.

A szokásosakat árulta, vegyesen az alap ruhatípusokat, fehérneműt, farmerokat, ingeket, stb. Az ing, nyakkendő, vászonnadrág pedig nálam elég gyakran újítós volt, és nála volt egy olyan slim-fit típus amit sehol máshol nem találtam meg, viszont nagyon kényelmes volt, illetve 100% pamut boxerek, nem a szokásos kínai/vietnámi borzalom, így rendszeresen jártam hozzá.


**********

Itt most előre leszögezem, mielőtt valaki belekötne: Nem játszmáztam, illetve akkoriban nem gondoltam ezt így ennyire túl! Csak azért tudom ennyire összeszedetten leírni, mert utólag reflektálok rá, hogy mi hogyan hatott, de a 60%-a akkor még nem tudatosan, teljesen természetesen történt.

**********


Először mindig csak a "változásokra" reagálgattam, hogy máshogy állította be a haját, hogy új gyűrű van rajta, jó a felsője, ilyen semleges dolgokat, amik még csak nem is feltétlenül bókok, de olyan dolgok, amikre a saját gondolataiban sem kerül elő az, hogy "mi közöd hozzá", hanem simán válaszol rá, és ez jó legalább egy pár mondatos, vásárló-eladó kontextusból kiszakadó beszélgetésre. És itt a pár mondat alatt tényleg ilyen 2 perces, 5-5 mondatra gondolok.


Utána a vásárlásban magában próbáltam hosszabban beszéltetni. Például ing vásárlásnál, úgy kértem ki a véleményét, hogy szerinte melyik állna jobban rajtam egy randin, aztán direkt azt választottam. Vagy amikor éppen nem volt nála tükör, akkor vettem egy nyakkendőt, még ha nem is kellett, de egy kis műbénázás után megkérdeztem, hogy segítene-e megkötni, így beinvitálni fizikálisan közelre, de rábízni a döntést.


Ezek alatt pedig már folyamatosan ment egy kis small-talk. Minden nap Ő viszi-e a boltot, mikor jött Magyarországra, szeret-e itt lenni, tud-e jó vietnámi éttermet, milyen magyar kaját szeret, milyen édességet, stb.


Utána természetesen Nőnapra (mert ahhoz nem kell utánajárni személyes dátumnak, illetve a Nőkről szól, nem kell semmilyen kapcsolódási pont (az utcán is oszthatnál virágot idegen nőknek)) úgy vittem oda a kedvenc csokiját, hogy nem vásároltam semmit (egyértelműsítve, hogy csak ezért mentem oda).


És időzítgettem úgy, hogy a zárás előtt nem sokkal érjek oda (mondjuk valóban az volt sokszor az igazán jó időpont munka után), de az első pár alkalomnál csak elmentem amikor el kellett kezdenie zárni, aztán mindig picit tovább beszélgettünk miközben ő már pakolászott, és szépen, "természetes" módon tolódott ki odáig a dolog, hogy még akkor is beszélgettünk amikor már belakatolta a rácsot is és együtt mentünk ki az épületből.


Ez még pár alkalommal megtörtént, és mindezek után, egy alkalommal kifelé sétálva a buszmegállóhoz, kérdeztem meg, hogy ha szabad lesz a vietnámi holdújévkor, nem lenne-e kedve randi gyanánt együtt menni a kis fesztiválra.


Bejött.


**********


Bár ugye te nem írtál konkrétumokat a lányról, de amit ki tudnék emelni, hogy miért írtam le mindezt:


Én egy vietnámi (azaz párkapcsolati szempontból fehérek irányába zárkózótt), tőlem 7 évvel idősebb nőnél (a fiatalabb férfi pedig az ázsiai kultúrákban a mai napig kényes téma) jártam sikerrel, 17 évesen.


Egy európai, veled nagyjából egykorú lánynál, aki nyitottabb, ha csak feleenyire finoman közelítesz is, sokkal több esélyed van, mint "csak úgy bejelölni", vagy rárontani egy "innen-onnan ismerhetlek/láttalak" szöveggel.

márc. 14. 10:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!