Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi változott meg az elmúlt...

Mi változott meg az elmúlt években a Tinder-en?

Figyelt kérdés
Három éve Tindereztem utoljára, akkor ömlöttek a match-ek, a lájkok, most szinte ugyanazzal a profillal, ördögszekeret fúj a szél a profilom körül. Semmi nem változott bennem, csak néhány évvel idősebb lettem (32->35). Végigkérdeztem több mint tíz lány barátomat és mind azt mondják, hogy a profilom bőven felfelé lóg ki az átlagból (ahogy én is). Mégsincs szinte semmilyen interakció. A lány barátaim két-háromezer lájkot is bezsebelnek, ennyire elbillent volna a történet abba az irányba, hogy a lányok csak egooboostnak használják a platformot?
márc. 17. 16:03
 1/4 anonim válasza:

Nem változott semmi, ugyanúgy a nőknek a jó minden

Az ilyen oldalakon.

márc. 17. 16:26
 2/4 anonim válasza:
Ugyanúgy sz*r mint 2020-ban volt, de mondjuk én fiatalabb vagyok nálad. Legalább most már tudom, hogy később se lesz értelme tinderezni, hacsak nem olyan lányokkal akarok felszedni, akik még csak nem is jönnek be. Max a kiéhezett, népszerűtlen nőket tudsz ott felszedni, urambocsá, ha véletlen olyannal sikerülne egy randi, aki bejön, kivéve hogy senki vissza sem ír, aki kinéz valahogy.
márc. 17. 17:18
 3/4 anonim válasza:
Nekem most szerencsém van, mert az isten háta mögött lakok, de így is kaptam 24 kedvelést, pedig átlagosan nézek ki. Egy matchem van, azzal beszélgetek
márc. 17. 18:30
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom. Sose voltam fent azon a rákon.
márc. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!