Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Milka minôsége romlott az...

A Milka minôsége romlott az elmúlt években, vagy csak az én ízlésem változott meg?

Figyelt kérdés
Régen majd megvesztem egy tábla Milkáért, nekem az jelentette A csokoládét, viszont azt vettem észre, hogy már nem ízlik annyira, mint a régi szép időkben. Valahogy nem érzem ki a kakaó ízét. Én öregszem, vagy változtattak valamit az összetételen?

2016. nov. 25. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Megcsömörlöttél. Vagy ahogy a lengyelek mondják: za dobrze masz w dupie.
2016. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem. A boci csoki miatt viszont nagyon szomorú vagyok. Anyum nem egy nagy édességrajongó, de múltkor ő is meglepődött, hogy mi lett azzal a márkával.
2016. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
A Milka sohasem volt túl jó csoki és elég kommersz.
2016. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, hány éves vagy? Tudtad hogy a kamaszkorral az ízlelősejtek 30%-a elpusztul?
2016. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Igazából a Milka is és a Boci is egy agyoncukrozott édességbomba. Én nem szeretem, egyrészt azért mert baromi édes és mikor beveszem a számba majdhogynem mar a sok cukor.


A sport szelet sem a régi. Sem az üdítők. Mind cukrosak és egészségtelenek, ezért is nem nagyon veszek se csokit se üdítőt.


Amúgy mennyi most egy kiló cukor? Lehet hogy a gyártóknak jobban megéri telecukrozni mindent.

2016. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Több ismerősömmel is beszélgettünk erről. A Milka csoki minőség jelentősen romlott. Kábé ipari hulladék az egész, csini csomagolásban. Nem csoki az már csak valami édes massza. A Tibi és Bocicsoki ugyanez. Ezek nem csokik. Ha jó csokit akarsz, akkor a Lidl-ben a J.D. Gross csokikat próbáld. Viszont azok drágák is, de azokban megvan a minőségi alapanyag.

Régen, amikor még a celofán és papír csomagolása volt a Milkának, sokkal jobb volt, akkor még egész más összetevőkből készült.


Az sem mindegy, hogy milyen csomagolású Milkát veszel, ugyanis amelyik a kelet-európai piacra készült eleve, annak érzékelhetően más a textúrája, íze, mint annak, amit a nyugat-európai országokban terítenek.


Próbáljátok csak ki, hasonlítsátok össze! Vegyetek egy olyan Milkát, amelyikre CSAK angolul, hollandul, dánul vagy németül nyomtatták a szöveget, és vegyetek olyat, amelyiken rajta van románul, szlovákul, lengyelül vagy magyarul. Zongorázni lehet a különbséget.

2016. nov. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Kedves utolsot vetem már német milkát és magyar milkát nekem mindkettö egyforma izü volt.
2016. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
89%

Nem értem miért lett a 4-es lepontozva, igaz amit írt.

[link]


Kérdező ez az ízlelőbimbó pusztulás oka lehet annak, hogy régen még érezted a kakaó ízét, mostmár pedig nem.

2016. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Egy egyszerű tejcsoki kakaómasszából, kakaóvajból, cukorból és tejből áll. Mindenki kóstolt már gondolom rossz csokimikulást, aminek elég nagy a kakaóvaj tartalma. Nos a milka is már ilyen, csak agyon is cukrozzák. Ha egy jó minőségű csokira ráharapsz (pl Fazer, amit Finnországban lehet kapni) az roppan, a milka az erre nem képes, innen is lehet érezni hogy valami nem stimmel. Inkább vegyél drágábban valami normális csokit.
2016. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem értem az 5ös miért lett lepontozva, normális választ írt.
2016. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!