Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire jó ötlet ilyen módon...

Mennyire jó ötlet ilyen módon kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 éves férfi vagyok, fent vagyok egy társkeresőn. Van egy sablonos nyitásom amivel eddig kisebb-nagyobb sikerem volt. Szinte mind1 mit írok, mert vagy elolvassák és semmi reakció, vagy el sem olvassák általában.


Van egy nő akit már többször láttam az oldalon, bemutatkozása nincs, csak képet tölt fel magáról. A mai képe eléggé megfogott és arra gondoltam, hogy leírom nyitásnak, hogy mennyire megfogott az adott kép.

Nem vagyok nyáladzó hős szerelmes típus, meg nem is biztos, hogy jó nyitás.


márc. 20. 11:34
 1/3 anonim válasza:

Valószínűleg, ha tényleg szép a hölgy, akkor férfiak tömkelege ír rá. Ha csak leírod, hogy tetszik, akkor meg se fogja nézni, mivel ugyanilyen sablon üzeneteket ír neki mindenki.

Próbálj meg egyedi, humoros lenni, nyugodtan lehetsz kirívó, így meg tudod fogni, hogy Neked válaszoljon.

márc. 20. 11:38
 2/3 anonim válasza:

Lehetsz akár Shakespeare, akkor sem nagyon fog válaszolni egy olyan akit levelekkel halmoznak el állandóan és nem is feltétlenül kell jó csajnak lennie.

Szerencsétlenkedhetsz nyugodtan a társkereső oldalon de azzal kb annyit érsz mint a lottóval, hogy talán egyszer megnyerem.

márc. 20. 17:02
 3/3 bulo22 válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e kedve kecskét lopni, ez garantáltan egyedi lesz
márc. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!