Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem bírja a gyomrom az éretlen...

Nem bírja a gyomrom az éretlen gyümölcsöket. Vettünk egy sárgadinnyét, úgy tűnt, hogy érett. Meg lett hámozva, fel lett vágva, kiderült, hogy nem érett. Lefagyasztottuk. Mit lehetne ezzel kezdeni? Ötlet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Amikor egy kicsit éretlen az alma és még van főzve vagy párolva, akkor az úgy ehető. Esetleg a sárgadinnye is?


Párom nem tudja megenni, mert allergiás rá, én pedig értetlenül nem tudom megenni.



2023. aug. 28. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fagyasztással mit akartál elérni? Csak tönkremegy. Tökféléket sem fagyasztunk nyersen alapvetően, mert utána már csak főzeléknek jó.
2023. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért tettük a mélyhűtőbe, mivel egyikünk sem tudta megenni és kidobni nem akartuk.
2023. aug. 28. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én tegnap kidobtam, szintén éretlen volt, idén rengeteg éretlenül leszedett dinnye van, jó sok pénz és megy a kukába.
2023. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem volt olcsó, nem lenne jó kidobni. Valami lekvárfélét nem lehet készíteni belőle?
2023. aug. 28. 13:02
 5/10 anonim ***** válasza:
A sárgadinnye utóérik. Mondjuk nem tudom, hogy felvágottal mi a helyzet, de lefóliázva talán nem romlik meg.
2023. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt olvastam lekvárt lehet belőle késziteni, keress a neten éretlen dinnyéből készült lekvárhoz recepteket.
2023. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5. Mivel azt hittük, hogy érett, felvágtuk. Sztem úgy már nem érik.


#6. Akkor az lesz.

2023. aug. 28. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érik, csak a levegőt kapott külső rétegével nem tudom, hogy mi lesz. Szerintem megposhad. Fagyasztóban már nem fog semmi történni vele.
2023. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eretlen gyumolcsot nem szabad ennie senkinek, nem te vagy kulonleges.
2023. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9. 👎👎👎 Nem gondoltam, hogy különleges vagyok.

Mások a családban a kicsit éretlen gyümölcsöket gond nélkül megeszik, én nem.

És nem full éretlen gyümölcsre vonatkozik a kérdés. Nyilvánvaló, hogy teljesen éretlen gyümölcsöket nem szabad enni.

Érdekes, mások értették a kérdést.

2023. aug. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!