Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt nők akik ismerkedné...

Vannak itt nők akik ismerkednének egy 43 éves Veszprém megyei,becsületes,vidám természetű férfivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom ez nem társkereső de érdekelne hogy vannak e itt egyedülálló Veszprém vagy Zala vármegyei nők akik ismerkednének esetleg. 43 éves férfi vagyok,van becsületes munkám,káros szenvedélyem nincs,sportolok heti szinten. Imádok kirándulni utazni. Akinek esetleg felkeltettem az érdeklődését az írhat privátba vagy itt is. Csak szingli,normális nők érdekelnek.
márc. 21. 19:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ebben a korban a legtöbb nőnek gyereke van. Az baj? És duci is a legtöbb az baj?
márc. 21. 20:08
 2/14 anonim válasza:
1 hát az baj barátom
márc. 21. 20:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek a válaszom. Egy gyerek nem akadály,viszont a molettek nem jönnek be az tény. Nem tehetek róla isten bocsássa meg! 😊
márc. 21. 21:56
 4/14 anonim válasza:
Egy zsírpacni vagyok. De úgy szívok mint egy elekrolux porszívó.
márc. 21. 22:03
 5/14 anonim válasza:
xxddddddddd
márc. 21. 22:05
 6/14 anonim válasza:
#4 vagy még lehet jobban!
márc. 21. 22:10
 7/14 anonim válasza:

Neked vam gyereked?

Es akarsz (még)?

márc. 21. 23:26
 8/14 anonim válasza:
A kérdezőnek már lefőtt a kv gyerektémában.
márc. 21. 23:51
 9/14 anonim válasza:

@8

Azt irja, ferfi - szoval miert is?

márc. 21. 23:55
 10/14 anonim válasza:
#4 Akkor a kva anyad!
márc. 22. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!