Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom.hu kamu?

Figyelt kérdés
Van értelme a Párom.hu-n Vip tagságot váltani? Sokk oldalon addig írogatnak a nők míg nem leszek fizetős, amint Vip tagságot veszek ezek a nők felszívódnak. A Párom.hu oldal is ilyen? Veszprém környéki nőkkel jártam így.

2020. márc. 14. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Amíg tart a koronavírus addig lehetőleg ne nagyon ismerkedj, a saját érdekedben.
2020. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Az összes ilyen oldal tele van fizetett profilokkal, botokkal stb...
2020. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is. Badoo-n is jöttek a kamu értesítések anno.
2020. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze a VIP tagságnak és a nők válaszolási hajlandóságának egymáshoz.
2020. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengeteg a kamuprofil hogy minél többen fizessenek elő

100%

2020. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most a padaam.hura fizettem elő 3 hónapra de az is nagyon kamuszagú
2020. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mind kamu. A parom.hu főleg! Egy több oldalból álló hálózat egyik oldala. Csak a neve, és a skinje más
2020. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján ahol nagyon sok gyönyörű lány van fent ott felesleges ismerkedni, többnyire kamu.
2020. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemjó azaz oldal a héten regiztem én is.
2020. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MolotovPunk ***** válasza:
Én fent voltam nagyjából 2 évig rajta,de már töröltem magam róla kb úgy 3 éve.Igaz,nem fizettem elő semmilyen VIP meg ilyesmi szolgáltatásra,de több fotóm is volt fent ott.Vipnek nem láttam sok értelmét.Ha jól emlékszem úgy van,volt hogy VIP tagság nélkül is küldhetsz havonta maximum 7 levelet ingyen.Ettől függetlenül szerintem nem nagy szám oldal.Sok a kamu reg,ezt akkoriban mások is mondták nekem,emellett úgy emlékszem sok olyan csinos nő is volt fent rajta,akik már hónapok óta nem léptek be a profiljukba.Egyszer kaptam egy csajtól ott levelet,de feltűnően értelmetlenül volt megfogalmazva a mondanivalója.Elég kamunak tűnt az ismerkedő levele,így nem is válaszoltam inkább rá.Ha gondolod próbáld ki az oldalt,de ne várj csodát.
2020. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!