Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesten 29 éves férfivel...

Budapesten 29 éves férfivel valaki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Korábban próbáltam pár ilyet. Lett két randi, két leányzóval, úgyhogy gondoltam hátha most tovább is jutunk.

Tanulok táncolni, szeretek társasjátékozni, bár arra már nincs szabad kapacitásom. Jó kérdés mit kellene még idetenni. Nagyjából 180 centi magas vagyok. Várom a csodát, olyat még úgysem tapasztaltam. :D


márc. 26. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Korábbiakból kiindulva láttam, hogy sokan vannak 29 évesként. Na én csak ezt a kérdést tettem ki. Ami még talán fontos, de lemaradt, hogy van diplomám, ha ez számít. (Mai világban nem így érzem.)

Továbbra is nagyon toxikus a kommentszekció. Nem mintha ne lenne rossz a magány, de ennyire?

márc. 27. 00:20
 2/6 anonim válasza:
Milyen diplomád van?
márc. 27. 00:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Gazdasági, de második is foglalkoztat, csak annyira nem szeretnék beazonosítható lenni.
márc. 27. 00:43
 4/6 anonim válasza:
Ennyi idősen már házasnak kéne lenned...
márc. 27. 14:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék is, de nem találok hozzá partnert... Szabad a préda, szerintem nem rossz paraméterekkel, csak nincs, akinek volna ideje, meg egyébként is félénkek a lányok...
márc. 27. 19:35
 6/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod.
márc. 27. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!