Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezhet olyan nő, aki vágyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan nő, aki vágyik a szexre (perverzebb dolgokra is), de kizárólag azzal a férfival szeretne szexelni élete végéig, akinek a szüzességét adja?

Figyelt kérdés
Én ez vagyok férfiban és érdekelne, hogy női oldalon van-e hasonló.

márc. 29. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nekem volt ilyen partnerem, de nem tartott sokáig.
márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez voltam anno, de rossz döntés volt.
márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Volt ilyen , bármit megadtam volna neki de ő nem gondolta komolyan,vége lett néhány év után.
márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez hülyeség, szex az szex, ez a misztifikálás hogy tapasztalatlanok botorkáljanak egymáson ...

túl kell ezen lenni, sokszor, nem 1x, és haladni tovább


Szódavizet se lehet egybe lehuzni 1litert... megkell tanulni meginni 2dl t vagy a 3dlt hogy közbe ne fullajd meg.

Számtalan oka lehet annak hogy férfi szerszám nem működik közben.

Fantázia más..

Szóval hajrá, de ne várj erre hogy szűz szűzzel mert szüzen fogsz meghalni az elveiddel.

ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Kettes és hármas válaszoló! Mindkettőtökkel szeretnék beszélni! A kettessel arról, hogy miért bánta meg hogy addig várt ameddig.

A hármassal pedig arról mi ad még erőt neki, hogy tartsa ezt a fogadalmát? Mert gondolom ő még tartja. Egyébként úgy tudom, hogy akik tartják ezt a fogadalmat azok is úgy, hogy a petting az nem tilos. Csak maga az aktus.

Szóval sok kérdés van bennem. És tényleg jó lenne beszélni olyannal, aki tartja vagy tartotta ezt a fogadalmat

(A félreértések végett megjegyzem, férfi vagyok)

ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is leszögezném, hogy nálam abszolút nem vallási okokból (nem vagyok hívő) volt ez, szimplán ilyen vagyok.



Párom tapasztaltabb volt, de nekem ő volt minden első. Én 17, ő 18 volt, amikor összejöttünk, most 2 éve házasok vagyunk, első gyerekünk pár hete született.


Ritka, de számomra nagyon megérte.


27/n

ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen nő,én több mint 10 éve vagyok együtt a férjemmel gyerekek is vannak.Azt bánom hogy így alakult,mert örülök hogy vele volt az első csak akkor túl fiatal voltam és talán most amikor nem mindig kapom meg az adagom akkor volt pár eset, hogy fantáziálgattam más pasikról, hogy milyen lenne stb

De odáig még nem mentem el hogy ténylegesen megcsaljam,mert nem szeretném,de....(Részletek privátban akit érdekel a folytatás, bocsi de én döntöm el mit írok ki ide ezt tartsa tiszteletben mindenki és értse meg)

ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem van nőbe is én is az voltam most már lássa kezdtem kicsit ki bambulni belőle de most is ha meg van a meg felelő partner akkor is az vagyok és sokszor élvezi is;)
tegnap 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!