Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalként idősebbekkel...

Fiatalként idősebbekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 évesen szerintetek mennyire esélyes idősebb, szingli anyukákkal ismerkedni? (No nem túl időssel, nagyon max 30-32)

Volt már hosszútávú kapcsolatom, viszont valahogy az idősebb nők jobban vonzanak... Talán érettebb gondolkodásúak.

Hosszútávú illetve éppen laza kapcsolat is szóba jöhetne.

Persze tudom, nem véletlen lett szingli, de nem szeretek általánosítani, mert sok tényező lehet.

Szerintetek erre hol a legnagyobb az esély?



márc. 30. 23:10
 1/9 anonim válasza:
29 vagyok :) ha érdekel írj
márc. 30. 23:35
 2/9 anonim válasza:
Én pont fordítva vagyok 39 évesen csak jóval fiatalabb nők érdekelnek.
márc. 31. 06:30
 3/9 anonim válasza:

#2

Keressél inkább a saját korosztályodban nőt.

márc. 31. 09:22
 4/9 anonim válasza:
Csak gyerekesek érdekelnek?
márc. 31. 10:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak gyerekesek, a gyerek témát szerintem közösen is el lehet kezdeni ha úgy alakul.
márc. 31. 11:27
 6/9 anonim válasza:

Hasonlóan a kérdezőhöz szintén az idősebb korosztályhoz vonzódom. Szívesen ismerkednék én is idősebb nővel.


26F Pest megye.

márc. 31. 16:40
 7/9 anonim válasza:
Szia, én 30 éves nő vagyok és a barátom 23, mi Tinderen ismerkedtünk meg. Egyikünk sem szexpartner keresőnek használta és a randizás után beigazolódott, hogy ebből komoly kapcsolat lesz.
ápr. 1. 18:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm mindenkinek a válaszokat, sikerült is megismernem egy igaz picit fiatalabb, viszont érett gondolkodású kisgyermekes anyukát. 😌 Reméljük összejön
ápr. 3. 09:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze ugye nem itt gyakorin, facebook társkeresőben sikerült, úgyhogy 6-os válaszoló én nagyon ajánlom!
ápr. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!