Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim válasza:
Mennyire vagy zárkózott? Mert ha hónapokba telne az is, hogy egy randin megfoghassam a kezed, akkor bocs, de nem, nekem felnőttként nincs időm és energiám arra, hogy x+1 tiszteletkört lefussak.
ápr. 5. 21:28
 2/74 anonim válasza:
Nagyon hasonló vagyok. Ha a kor nem akadály, írhatsz! (F42)
ápr. 5. 22:15
 3/74 anonim válasza:
Ez hozza magával azt is, hogy kerülöd a várost, a tömeget, és inkább egy farmon élnél/ élsz?
ápr. 5. 23:04
 4/74 anonim válasza:

#1 Az introvertáltság (amiből te teljes indukcióval levezetted a "prűdséget") nem egészen ezt jelenti


Igen lenne kedvem ismerkedni (31/f), azt viszont megkérdezném merre felé laksz, 300km-el köztünk elég macerás lenne akár csak találkozni is :D

ápr. 5. 23:25
 5/74 anonim válasza:
#1 Ennél szebben még itt senki nem fogalmazta meg, hogy az első randin már seggből szájba akarja csinálni. <3
ápr. 6. 08:18
 6/74 anonim válasza:
#4: Az a baj, hogy a legtöbb ilyen nő csak introvertáltnak tartja magát, közben meg betegesen gátlásos, és olyan szinten zárkózott és prűd, hogy ha már csak egy sikamlósabb poént is megengedsz magadnak, akkor szörnyetegnek fog tartani. Tisztelet a kivételnek, de sajnos van már tapasztalatom ilyen téren.
ápr. 6. 10:22
 7/74 anonim válasza:
#5: Erre csak azt tudom mondani, hogy hülye vagy (bocs). Egy szóval sem írtam ilyet, csak felnőttként abszolút nincs kedvem a betegesen zárkózott emberek játszmázásához, akik azt hiszik, hogy teljesen normális az, ha havonta vagy kéthavonta lehet csak találkozgatni, és majd valamikor egy fél év után TALÁN meg tudnak bennem bízni annyira, hogy megengedik, hogy megfoghassam a kezüket. Senki nem beszélt arról, amit te megpróbáltál kivetíteni rám (mondjuk mindenki magából indul ki), csak egyszerűen úgy gondolom, hogy 30-asként vagy idősebbként az ember már nem tini, nincs idő arra, hogy valaki hónapokig gondolkodjon azon is, hogy megbízik-e bennem, akar-e találkozni, megfoghatom-e a kezét vagy megcsókolhatom-e. Felnőttként annak nincs értelme, hogy fél év után jussatok el odáig, hogy TALÁN találkozhattok, hogy TALÁN lehet szó csókról stb. Nekem volt tapasztalatom magukat introvertáltnak mondó nőkkel, hát katasztrófa volt legtöbbször. Hetekig csak levelezgettünk, de ha közeledni próbáltam, akkor nem akartak találkozni, vagy ígérgettek, vagy azt hangoztatták, hogy nekik nagyon nehéz elnyerni a bizalmukat. Én családot szeretnék, nem pedig azzal szórakozni, hogy egy fél év után tud csak megbízni bennem valaki annyira, hogy találkozhassunk is. Akinek van kedve és ideje az ilyen királykisasszonyokat szórakoztatni, az tegye meg, de nekem nincs.
ápr. 6. 10:35
 8/74 anonim válasza:

Ha annyira zárkózott vagy, hogy privátra sem válaszolsz (ami logikus is, hiszen introvertált vagy), akkor felesleges volt kiírni a kérdést.


Persze biztos kaptál 10 privátot, mert még így is a fél ország feleségül venne...

ápr. 6. 10:58
 9/74 anonim válasza:
#8: Az introvertáltak is képesek a kommunikációra (én is az vagyok), ha akarnak. A legtöbb esetben viszont azt tapasztaltam, hogy nem egyszerűen introvertáltakról van szó, hanem betegesen rettegőkről, bizalmatlanokról, prűdekről, akikre akármennyi időt és energiát szánsz is, sosem fognak kilépni a komfortzónájukból.
ápr. 6. 11:09
 10/74 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék belemenni az itt kialakult adok-kapokba, ezért nem is írom ide a véleményemet erről, mert nem ezért írtam ki a kérdést.

Arra mégis reagálnék, hogy nem akartam összemosni az introvertáltságot a szorongással, félénkséggel, mivel rám mindkettő jellemző, ezért írtam bele a kérdésbe.

A leveleimre válaszolok, de hadd legyen annyi szabadságom hogy eldöntsem kivel szeretnék megismerkedni. Nekem az a fontos hogy ahhoz eljusson a kérdésem akinek szól.

ápr. 6. 11:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!