Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy introvertált, 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett szeretném tisztázni, hogy lányokkal szeretnék ismerkedni, társkeresés céljából.


A Nyugat-Dunántúlon élek, jelenleg dolgozom, úgyhogy többé-kevésbé ez teszi ki az életem.

Erősen introvertált személyiség vagyok, kisebb szociális szorongással, nem szeretem a tömeget.

Szeretem a hangulatos sétákat, szeretek kirándulni, túrázni, természetfotózni és zenét hallgatni.

181 cm magas vagyok, a testsúlyom 70-75 kg között mozog, vékony, viszonylag sportos testalkatom van, barna hajam és kék szemem van.


Komoly kapcsolatot keresek, az életkor számomra lényegtelen, lehetsz fiatalabb és idősebb is pár évvel, ha megtaláljuk a közös hangot, akkor ez teljesen lényegtelen.

Szeretek utazni is, szóval a nagyobb távolság sem probléma számomra, de nyilván annak örülnék a legjobban, ha minél kisebb lenne ez a bizonyos távolság.


Aki esetleg komolyan gondolja és szeretne megismerni, az privát üzenetben jelezzen, előre is köszönöm szépen! :)



ápr. 6. 22:45
 1/3 anonim válasza:
Küldj képet
ápr. 7. 12:50
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es


Nem fogok csak úgy random képet küldeni, hiszen semmit sem tudok rólad. Ha valamit szeretnél, akkor privátban írj.

ápr. 7. 13:49
 3/3 anonim válasza:
Szuz vagy?
ápr. 10. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!