Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Állított magáról valamit...

Állított magáról valamit ismerkedéskor, aztán kiderült, hogy elég más a helyzet - mik voltak a legnagyobb csalódásaid e téren?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 14:27
 1/7 anonim válasza:
Ez még 10+ éve volt. Parom.hu-n ismerkedtem egy sráccal, tök jó kepei voltak fent, jól lehetett vele dumálni, úgy tűnt, minden klappol, úgyhogy igent mondtam, mikor találkára hívott. A találkára eljött egy, a képeknél legalább 30 kilóval nehezebb michelin baba. Nem tettem szóvá, hogy ez enyhén szólva is átverés, hogy évekkel és súlyos kilókkal korábbi képekkel ismerkedik. Beültünk egy kávézóba. Egyetlen egy kérdése volt tölem (nem zavar-e ha zsinórban rágyújt, mert nagyon rászokott az utóbbi időben), és aztán végig ő beszélt: hogy a munkahelye egy simlis g..ci, mert felajanlottak a tanulmanyi szerzodest neki, de vizsgankent csak egy vizsgadijat fizetnenek, es ki hallott mar olyat, hogy valaki minden vizsgajan atmegy elsore?! És mindenki hulye, mindenki ot akadalyozza, neki semmi nem jo, de milyen jo lenne, ha csak megkapna ezt azt. Fél órát elvesztegettem az életemből, aztan még bucsuzasnal megkerdezte, hogy elkiserhet-e, de mondtam neki, hogy nem egymast keressuk.
ápr. 7. 14:35
 2/7 anonim válasza:
Nekem volt olyan nő akivel ismerkedtem NAGYON sokáig, később kiderült, hogy hazudott abban mivel foglalkozik, a végén már abban sem voltam biztos, hogy nő.
ápr. 7. 14:40
 3/7 anonim válasza:

Az osszes csalodas volt. Torpe ipse nagy monstrum tragacs mellett feszitve, Vili bacsi kinezet a Baratok koztbol, valami felbolond, ilyesmik.

Aki viszont bevallt: se kep, se telefon, csak chat. Azota is tart, mar 20 eve. :-)

ápr. 7. 14:47
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, nem voltam még kapcsolatban.
ápr. 7. 15:41
 5/7 anonim válasza:

A legutóbbiról még mindig nem tudom eldönteni, hogy csalódás-e? Úgy tűnik, hogy igen is, meg nem is.


Mindössze alig másfél éve jöttünk össze - de elég érdekesen alakul. Folyamatosan tudjuk nyomon követni az eseményeket úgy, hogy kikeveredünk valamilyen módon a legsúlyosabb mélypontokról.


Ui: az is igaz, hogy édesanyám már nem él. Saját tapasztalataim vannak, így tudtam esélyt adni Valakinek, akivel a bizalom úgy-ahogy meg tud maradni. Már nem veszem át azt a mentalitást, hogy "becsapnak a férfiak".

ápr. 7. 16:07
 6/7 anonim válasza:
Javítás: kikeveredünk valamilyen módon a legsúlyosabb mélypontokról IS!
ápr. 7. 16:08
 7/7 anonim válasza:
Azt hazudta, hogy szeret.
ápr. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!