Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 50-55 éves özvegy elvált...

50-55 éves özvegy elvált nők!Lenne kedvetek ismerkedni 54 éves férfival?

Figyelt kérdés
Saját lakás,autó van,dolgozom.
ápr. 7. 15:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
És 35 éves férfival? Albérlet van, meg bicikli, szintén dolgozom.
ápr. 7. 16:12
 2/20 anonim válasza:
Sok pénzed van?🤔
ápr. 7. 17:09
 3/20 anonim válasza:
De ha már özvegy, akkor nem mindegy, hogy előtte elvált-e?
ápr. 7. 18:23
 4/20 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod ,mint kötekedni?Neked még biztosan soha nem maradt el egy vessző.Nem kellene poénkodnod ezzel,én is özvegy vagyok,3 évvel ezelőtt fiatalon meghalt a nejem.A magány meg nem jó,tönkreteszi az embert,Soha ne tapasztald meg.
ápr. 7. 19:07
 5/20 anonim válasza:
Hamarabb találsz fókát a szaharában mint itt vagy társkeresőn nőt.
ápr. 7. 19:23
 6/20 A kérdező kommentje:
Ebben viszont igazad van.54 évesen fizetnem kell a szexért.
ápr. 7. 19:29
 7/20 anonim válasza:

Így már a hosszabb kapcsolatot megtapasztalt hölgyek szerintem el fognak kerülni. Ha nincs elég önmegtartóztatási képességed.


Én elhiszem, hogy kell az érzelmi kötődés, női gondoskodás, de alapvetően mi nem úgy vagyunk összerakva, hogy "durr bele, legyen szex"!

ápr. 8. 08:59
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem is a szexről van szó,az csak egy dolog.Próba szerencse csak.Gyermek nincs,nem azért mert nem akartunk,hanem nem lehetett.Mindenem az övé is lenne,nincs rokonom már az élők sorában.
ápr. 8. 09:28
 9/20 anonim válasza:

Munkatársaid? Főnökség? Volt osztálytársak? Tanfolyamtársak? Önkéntes munka révén szerzett kapcsolatok?


Egyházi körökben szokták azt mondogatni a felekezeti tagok, hogy "testvériséget" alkotunk egymással. "Egyek" vagyunk, "egység"-ben létezünk.


Próbáltál már ilyen lehetőséget valamikor?

ápr. 8. 10:58
 10/20 A kérdező kommentje:

Próbálkozom,de 54 évesen nehéz már ez.20 évesen jobban ment a csajozás. :)

Rengeteg özvegy van,vagy elvált nő van,de valahogy nehezen kezdenek a nők is új kapcsiba.

Egy összejött 3 hónapig,de igazából csak a hálószobában teljesített jól,a ház többi helyiségében nem igazán serénykedett.Konyha meg hasonlók nem igen érdekelték. :) Nem vagyok lúzer elhajtottam,nem fogok senkit sem eltartani.Fiatalabb volt 10 évvel tőlem.Azért is inkább a 50-55 éves korosztályból keresgélek.Remélem,hogy egyszer majd összejön ismét.Önmegtartóztatásról meg annyit,hogy mire megyek vele amikor ketyeg az óra számomra is?Mi lesz ha önmegtartóztatok aztán meg lesz egyszer kivel,csak nem lesz már mivel.? :-D Nem látom értelmét.

ápr. 8. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!