Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 50-55 éves özvegy elvált...

50-55 éves özvegy elvált nők!Lenne kedvetek ismerkedni 54 éves férfival?

Figyelt kérdés
Saját lakás,autó van,dolgozom.
ápr. 7. 15:43
1 2
 11/20 anonim válasza:

Hát a kommentjeid alapján nem lettél szimpi :(

52 leszek.


Azert sok sikert kívánok.

ápr. 11. 13:26
 12/20 anonim válasza:

Itt talán a legtöbben azt várják, hogy az Égiekhez fohászkodj csodáért. (Az emberi segítőkészség mindig véges volt.)


Ebben a nagyon önző, fogyasztói szemléletű világban nincs mit csodálkozni, ha senki nem akar a másiknak adni semmilyen jó dolgot - viszonzás nélkül.

ápr. 12. 06:55
 13/20 anonim válasza:
Kérdező, nincs azzal semmi baj, hogy kiszolgálásfüggő (szex, mosás, főzés, takarítás) vagy, de akkor ezt kell mondani. Én nem "teljesítek" a különböző szobákban, amikor kapcsolatban vagyok, ahogy sok más nőtársam is így van ezzel...
ápr. 19. 12:50
 14/20 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek a humort.Mi az ,hogy kiszolgálásfüggő? Szó sincs erről.csak ne legyen lusta együtt gyarapítsuk a vagyont,65 éves korunk után meg feléljük.Sosem kellett kiszolgálni közel 25 évig jártam Európa útjait,ha valahol akkor ott megtanul az ember magáról gondoskodni.
ápr. 19. 18:00
 15/20 anonim válasza:
51 éves vagyok, és a humort is értem, mármint ha van egyáltalán. Abban nem igazán látok humorfaktort, ha valaki egy háromhónapos "kapcsolatban" azt várná, hogy a redvás konyháját suvickoljam, meg még anyagilag is invesztáljak egy ilyen szituba. Ennyi idősen azért mindenkinek van valami egzisztenciája, ha nem akarsz valakit eltartani, akkor miért pont ezeket emeled ki? Érdeklődés, hobbik, kultúra, sport, bármi? Az eddigi megnyilvánulásaid alapján így női szemmel nézve a szingliségnél nem tűnsz jobb alternatívának, és akkor még finoman fogalmaztam. Vegyél fel egy takarítónőt, és járj prostikhoz, ha neked csak ennyi az igényed, problem solved, vagy pedig dolgozz a személyiségeden, az még ennyi idősen sem késő.
ápr. 20. 04:56
 16/20 anonim válasza:

15-ös válasz elég érdekes.


"Egzisztencia" alatt vajon mennyi mindent lehet érteni? (Nekem van közel 18 év idősgondozási tapasztalatom, amit nem én "kértem", hanem így alakult.)


Szintén nő vagyok, az említett korosztály környékén.

ápr. 20. 06:44
 17/20 A kérdező kommentje:
51! Szoktál Te tükörbe nézni mielőtt valakit ismeretlenül bírálsz? Hozzád hasonló besavanyodott házisárkányoktól mentsen meg a Jó Isten. A nők normálisabb része nem ilyen.Teljesen kiforgatod a mondandómat.Lusta semmire való nő volt akivel együtt voltam.Tudok főzni,de mi már az,hogy vasárnapi ebéd helyett,rendelni kellett kaját.Nagy elvárás,hogy egy nő dolgozzon még nyugdíjas koráig ha tud?
ápr. 20. 07:05
 18/20 A kérdező kommentje:
Még egy jó tanács ,ha már Te is elláttál eggyel.Az óra számodra is ketyeg ám,ahogy telik az idő úgy leszel egyre kevésbé kívánatos a férfiak számára.Szép dolog a szingliség,de ma holnap azt fogod észrevenni ,hogy ott maradtál egyedül az 5 macskáddal,meg a két kezeddel.. Sok sikert hozzá.
ápr. 20. 09:18
 19/20 anonim válasza:
Minél többet kommentelsz, annál inkább érthető, hogy miért kerülnek téged a nők. Értem én, hogy a magány rossz dolog, és ez megvisel téged, de udvariassággal és kulturált stílussal többre mennél. Próbálkozz az érdeklődéseidnek megfelő csoportokhoz, rendezvényekhez csatlakozni, túrázás, filmklub stb ott legalább lesz társaságod, akár ismerkedhetsz is, ha meg mindenképp a neten, ráadásul egy anonim oldalon akarsz próbálkozni, legalább annyit írhatnál, hogy hol laksz.
ápr. 20. 09:21
 20/20 anonim válasza:
#18 látom, nehezen sikerült dekódolnod a hozzászólásokat: nekünk, nőknek az öt macska és a két kéz a vonzóbb jövőkép, mint házicselédet játszani és szexuális szolgáltatást nyújtani egy olyan fazonnak, akit a hátunk közepére sem kívánunk. Egy párkapcsolat arról szól, hogy a nő életébe is hozzon valami pluszt, amiért egyáltalán érdemes belemenni, nem csak a te igényeidnek a kiszolgálásáról. Amúgy meg nem vagyok szingli, már ha a kommented nekem címezted, magányos meg még úgy sem, vannak gyerekeim, barátaim, rokonaim, ellenben macskám egy szál sem. Jó főzőcskézést.
ápr. 20. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!