Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vörös hajú lányok, szeretnétek...

Vörös hajú lányok, szeretnétek ismerkedni? 22 F

Figyelt kérdés
Nagyon vonzónak találom a vörös hajú lányokat, leginkább a természetes vörösöket. Már valahol láttam ehhez hasonló kérdést. Gondoltam számtalan, sikertelen randialkalmazásokon töltött év után (nem csak vörösöket kerestem :D) felteszek egy ilyen kérdést itt is. Mivel nagyon kevés ilyen nő van, ezért még vonzóbbak xd. Ha esetleg lenne kedvetek ismerkedni írjatok.

#randi #ismerkedés #vörös hajú nők
ápr. 7. 22:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
Kedves kérdező, az amit láthattál az én kérdésem lehetett, mert kiraktam ide régebben ilyet, amiben természetes vörös és/vagy szeplős lányt kerestem. Sajnos valóban ritka és át kell rágnod magad a sok gyökér irigy frusztrált gyökéren, akik ide pofátlankodnak trollkodni. Együttérzek veled, mert a mai napig (nyilván örökre) nekem is megmaradt ez a különleges vonzalmam feléjük. Volt már szerencsém az életben, és hát mit mondjak? Átélném újra, mert már önmagában a hajuk, a hófehér bőrük, valamint az ilyenkor egyáltalán nem ritka szeplők hatással vannak rám. Természetes szőke csajoknál ugyanígy. Sok sikert neked és magamnak!
ápr. 13. 17:41
 12/18 anonim válasza:
Jó hülyék vagytok, ha ennyire leszűkítitek azt a kört, amiből választani akartok...
ápr. 13. 19:27
 13/18 anonim válasza:

Vörös vagyok😇 írj nyugodtan

22/L

ápr. 13. 22:47
 14/18 anonim válasza:
Én is igen, de csak ha te is vörös és 40-49 közötti...
ápr. 16. 08:17
 15/18 anonim válasza:
Nem rasszizmus ez tulajdonképpen?... Vagy csak túl sok ballibes sajtót fogyasztottam mostanában?...
ápr. 16. 13:23
 16/18 anonim válasza:
#15 Nem rasszizmus,csak szimplán a vörös hajú lányok jönnek be neki.
ápr. 16. 13:36
 17/18 anonim válasza:
Mondjuk arra kíváncsi lennék,hogy a hölgynek az alakja is mindegy,ha a vörös haj a lényeg? Mert akkor elég durván gerjedhet a vörös hajú nőkre...
ápr. 16. 13:37
 18/18 anonim válasza:
Aztán jön majd egy festett vörös :D :D :D
ápr. 16. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!