Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek mi a véleménye az age...

SzegedFérfi kérdése:

Kinek mi a véleménye az age gap párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Első sorban olyan lányokkal szeretnék ismerkedni akik valóban vonzódnak az idősebb férfiakhoz és nem támogatót keresnek, akik számára az age gap párkapcsolat gondolata érdekes. 34F

ápr. 8. 14:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mióta idős egy 34 éves férfi?!
ápr. 8. 14:49
 2/20 anonim válasza:
Mármint ahol direkt a korkülönbség miatt jönnek össze? Az valamilyen komplexus lesz. A lolitával remélem nem arra utalsz, hogy kislányokat szeretnél...
ápr. 8. 14:57
 3/20 anonim válasza:
En 52 evesen keresek ddlg fetissel rendelkezo lanyokat.
ápr. 8. 15:01
 4/20 anonim válasza:

Szóval 34 vagy és #Lolilta Complex

Tehát ha jól tippelek olyan 4-6 éves korig ismerkedsz, az azért elég szép.

Biztos anyukád is büszke rád most.

ápr. 8. 15:05
 5/20 A kérdező kommentje:

1. hidd elsokak szerint 30 felett már öregnek számit az ember


2. nem arra utalok hogy kislányokkal szeretnék ismerkedni,csak cukinak tartoma lolita stilust illetve volt is Lolita keresztnevü barántőm, szomorú hogy ezt a nevet igy meggyalázták egy könyv miatt.


4. nálam fiatalabb legyen az a lényeg nem az hogy kiskorú legyen 16 at még talán belefér de jobban örülnék a 18-24 éves korosztálynak.

ápr. 8. 15:10
 6/20 anonim válasza:

Én elég sok párt látok ilyen 10 éves korkülönbségekkel. Jellemző, hogy középiskolás lányok , 17-18 évesen jönnek össze 26-27 éves srácokkal. Huszonéves eleji lányok pedig 30-32 évesekkel.


Nem ítélem el őket , amennyiben mind a két fél 18 év feletti, akkor lényegtelen onnantól a korkülönbség.


Lehet egyeseknél fétis, mások anyagi biztonság miatt választanak idősebbet.Masok meg azért, mert, ahogy tapasztaltam a srácok középiskolás kor végéig elég eretlenek.


A 34 viszont tényleg nem idős, fiatal felnőtt.

ápr. 8. 15:13
 7/20 A kérdező kommentje:
6. jól esik hogy nem tartasz idősnek, nem tudom megmagyarázni nem fétis de valamiért úgy érzem a 10év korkülömbség ideális lenne
ápr. 8. 15:17
 8/20 anonim válasza:

7. 10 év korkülönbség manapság már egyáltalán nem sok, egyre több párnál van ennyi. Szerintem ebben nincs semmi fétis...

Én 27 éves nő vagyok a legidősebb pasim 40 volt, nem tartottam öregnek, te meg 34 évesen főleg nem vagy az, és nem hiszem, hogy van olyan ember aki öregnek gondolna egy 30-as embert.

ápr. 8. 15:20
 9/20 A kérdező kommentje:
7, ezek szerint felelsegesen féltem leszólitani 24 éves lányokat?
ápr. 8. 15:23
 10/20 anonim válasza:
9. Nem értem miért félsz leszólítani felnőtt nőket?!
ápr. 8. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!