Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kellene egy lánnyal...

Hogyan kellene egy lánnyal komolyabbra fordítani a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az eddigi életem során általában a lányok kezdeményeztek nálam, ebből lett is két párkapcsolatom.. viszont a legutóbbi párkapcsolatom után bezárták a szívemet évekre.. most ott tartok, hogy újból készen állok egy párkapcsolatra, de nem tudom, hogy miként kellene ismerkedni.


Elhívom a lányt, elmegyünk valahová és kellemesen eltöltjük az időnket, eddig oké... de utána mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy próbáljuk meg.. ez elég gázul hangzik.

Vagy fogják a kezét egy olyan pillanatban, amikor úgy érzem?


Totál nem vágom hogyan kell csajozni, azt tudom, hogy a lányoknak tetszem, mert magas vagyok, határozottnak tűnök és szerintem nem is nézek ki rosszul az eddigi visszajelzések alapján.. viszont intj, introvertált a személyiségem, tehát megfontolt és túlgondolkodó típus vagyok.


Talán a lányok válasza lenne a legrevelánsabb, de fiúk is írhatnak.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, a negatív válaszolóknak pedig ellopom a lélek energiáját. ;)



ápr. 9. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Javítás: *bezártam a szívemet, nem pedig bezárták
ápr. 9. 19:48
 2/7 A kérdező kommentje:

*fogják meg a kezét


(A teló belejavított a szövegembe.. igazán lehetne szerkesztési opció a kérdéshez)

ápr. 9. 19:49
 3/7 anonim válasza:
mondd neki hogy tolnád mint a lopott biciklit
ápr. 9. 20:15
 4/7 anonim válasza:

"a negatív válaszolóknak pedig ellopom a lélek energiáját. ;)"


hahaha az enyémet nem tudod ellopni mert alapból sincs semmi energiám

ápr. 9. 20:16
 5/7 anonim válasza:

Szerintem nem kell ezt túlgondolni. Ha már randin vagytok, akkor valószínűleg ő is érdeklődik irántad, az már félsiker. Nálunk első randin szóba került valami amit régóta ki akart próbálni, úgyhogy mondtam neki hogy "akkor a második randi ott lesz". Aztán mindig a randin már lebeszéltük hogy mi lesz a következő. Volt hogy ő vetett fel valamit, volt hogy én. Sose kérdeztem olyanokat hogy "leszel a barátnőm?" meg hasonlók, de azért úgy nagyjából a negyedik randi végén a lány megkérdezte hogy "akkor mi most mik vagyunk?" (mondjuk szerintem ez elég aranyos kérdés volt, hiába klisé). Én nem hiszem hogy túl kell ezt az egészet bonyolítani, a tettek úgyis többet mondanak a szavaknál. Kezét meg megfoghatod, de ne görcsölj rá az ilyesmire. Valószínűleg ő ugyan annyira vagy akár még jobban izgul mint te. Elég ha magabiztos vagy és nem lesz gond. Én maximum annyit tartanék be, hogy első randin nem taperolom a csípőjét, combját, arcát, mert nekem se lenne jó, ha egy kvázi idegen a személyes terembe törne. De egy kézfogás, vagy néha hozzáérni a vállához beszéd közben szerintem nem gáz és a másikat sem zavarja (persze ha nem taperolod). Ez vonatkozik fiúkra meg lányokra is. Én sem szeretném, hogy abból álljon az egész randi hogy össze-vissza fogdosnak. Ez maximum második, de inkább harmadik randin fér bele nekem, de lehet csak én vagyok ilyen ember-undoros :D


Férfiként én csak annyit tudok tanácsolni, hogy mindig legyél magabiztos, ne görcsölj rá az ismerkedésre. Na meg maga a randi helyszín is sokat segít. Én például egyáltalán nem szeretem az éttermes randit, mert ott előfordulhat kínos csend. Inkább az aktívabb randik híve vagyok. Barátnőmmel mi is első randin állatkertbe mentünk, másodikon falat mászni. Ezeknél sosem fogy ki a téma, és ha nem jön össze a lánnyal, akkor sem bántad meg hogy elmentél, mert jól szórakoztál.

ápr. 9. 20:28
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as: hmm


4-es: az nem jó.. az edzés és a természetben való időtöltés feltölthet


5-ös: köszönöm a korrekt választ, igyekszem önfeledt lenni ha ismerkedésre kerül a sor

ápr. 9. 21:18
 7/7 anonim válasza:

INFJ vagyok, egy INTJ máshogy randizik mint az átlag. Sokkal több idő kell hogy megismerd az adott személyt, mélyen mindenhogy aztán komolyat, ez lehet akár több hónapnyi folyamat.

Ha téged az érdekel az átlag hogy randizik akkor inkább INTP vagy , és próbálsz figyelni a társadalmi normákra ,egy INTJ nem fog .

Hívd el randira beszélgess, ha úgy érzed érintkezni akarsz és látod rajta hogy ő is akkor tedd meg , innentől már minden adott

ápr. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!