Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szívesen ismerkedne egy 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Magamról egy kicsit:


Szeretek sétálni, kirándulni, túrázni a természetben. Utazni is szeretek, szóval az esetleges nagyobb távolság sem akadály számomra.

Állatbarát vagyok, szeretem a macskákat és a kutyákat is.

Introvertált, kicsit visszahúzódó személyiségem van, de könnyen meg tudok nyílni szimpátia esetén. A hasonló emberekkel jöttem ki mindig is a legjobban, szóval ha Te is ilyen vagy, akkor az nagy plusz pont.


A Dunántúlon élek, van munkám, de hiányzik az életemből egy barátnő. Nem igazán tudom, hogy hol tudnék ismerkedni, a Tinder féle húspiac valahogy nem az én ízlésem.

Fiú létemre elég kötődő és érzelmes típus vagyok, sosem vonzottak az egyéjszakás kalandok és soha nem is kerestem ilyet, ennél azért többre tartom magam.


Ha felkeltettem valaki érdeklődését, akkor nyugodtan írjon üzenetben! :)



ápr. 11. 20:21
 1/3 anonim válasza:
szia Dunántúl melyik részén?
ápr. 11. 23:30
 2/3 anonim válasza:
Szia! Újra regiztél?
ápr. 13. 19:04
 3/3 anonim válasza:
Melyik részről? Legalább megyére leszűkíthetnéd. Csak mert eléggé hasonlítunk, de nekem barátságnál sem fér bele a nagy távolság.
ápr. 14. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!