Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti és környékei hölgyek...

Budapesti és környékei hölgyek ki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Születésem napjától számított 37. évben megéltem, hogy hiába van egy apró, de jó baráti köröm, két jófej kutyám, jó munkám, és lelem meg minden nap önnön boldogságom az élet apró dolgaiban, de a társam még mindig nem leltem meg ebben a csodás világban, pedig már a James Webb űrtávcsővel is keresem. 😅

Mindig is kissé nehezen ismerkedtem a való világban mind baráti, mind párkapcsolati szinten, àm mivel a digitális élet már a mindennapjaink része gondoltam teszek itt egy próbát, sose lehet tudni. 🙂

Száraz adataim szerint Budapest agglomerációjában élek, és talajszinttől mérve 187cm-re nőtten meg, nem dohányzom, nem iszok alkoholt és nem vagyok vegán sem.

Az érdekesebb adatim, miszerint szabadidőmben szeretek kirándulni, még inkább túrázni, kerékpározni. Kifejezetten szeretem a különleges helyek felfedezését, akár egy elhagyatott laktanya, kripta vagy várromról legyen szó. Szíveseb kipróbálnám a ma oly divatos urbexet is ha lenne hozzá társam. 🙂 Érdeklődési köröm igen tágas, a történelemtől kezdve, a csillagászaton át, a teológiát érintve, tudományok, elővilág, művészet és még sok más érdekel. Egyik amolyan hobbim, hogy kiválasztok egy-egy engem érdeklő témát amibe jól belevetem magamat, könyveket, dokufilmeket bújok és jól kivesézem az egészet amíg leköt az egész. Most tudom, hogy marha műveltnek hangozhatok pedig nem így van, diplomám sincs. 😅

Érdekel más nemzetek kultúrája, gasztronómiája, az új ízek és élmények, így mindig szívesen vetem bele magam valami újdonságba.

Mindezek mellett film/sorozat kedvelő vagyok, hobbi videojátékos, nagyon szeretem a mozit, múzeumokat, kiállításokat és bármilyen kultúrális programot. Menthetetlen sci-fi, fantasy és horror rajongó vagyok és enyhe könyvmoly. 🫣

Zenei izlésem nem szokványos, főleg metál, igénytelen hardbass/techno és Chopin szól. Hogy ez a trió mikèpp paszol össze a fejemben az az univerzum rejtélye. 🤷‍♂️ Így el is tekintek attól ha valakivel ez nem passzol, szerintem ilyen ember nem is létezik, de még AI sem. 😅Terjedelmes bakancslistámon szerepel a búvárkodás, lovaglás, barlangászat és a vadregényes sátrazás amire még senki sem volt vevő, de kutyaszánozni is mennék egyszer. 😁 Remélem lesz egyszer ezekhez társam, ha nem akkor megyek egyedül. 🙂 Nem zavar ha van csemetéd, ahogy az sem ha 50km-re laksz. Egyetlen dolgot fontos megemlítenem. Szerintem a kommunikáció, ismerkedés két irányú csatorna, így ne csak én érdeklődjek a másik iránt mert az hamar megöli az egészet bennem. ✌️

Ha esetleg valakit megihlettem ne legyen félős és dobjon nyugodtan privát üzit. 🙂



ápr. 13. 10:02
 1/8 anonim válasza:
kor számít?ha igen mennyitől?
ápr. 13. 11:00
 2/8 anonim válasza:

Vicces akartál lenni.

Nem sikerült.

ápr. 13. 14:31
 3/8 A kérdező kommentje:
25-40 éves kor körül keresnék hölgyet, de persze +-pár év még belefér. 🙂
ápr. 14. 19:26
 4/8 anonim válasza:
Írok üzenetet
máj. 1. 18:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta se jött üzenet. 😀
tegnap 05:57
 6/8 anonim válasza:
Pedig írtam..írok még egyszer.
tegnap 10:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. 🤷‍♂️
tegnap 14:18
 8/8 anonim válasza:
Kérdező, lehet korábban tiltottad az illetőt, azért nem látod.
tegnap 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!