Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetnék kis péniszm...

Hol ismerkedhetnék kis péniszméretű pasiként?

Figyelt kérdés
A másik rovatban kifejtették már hogy nem jó a szex kicsivel, ezért akarok ennek tudatában ismerkedni.
ápr. 16. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Mennyire kicsi? Én biztosan nem közölném ezt előre. Nem számít olyan sokat a méret, mint ahogyan a férfiak gondolják.
ápr. 16. 13:33
 2/21 anonim válasza:
Sehol
ápr. 16. 14:13
 3/21 anonim válasza:
Ez csak a férfiakat érdekli, nöknek a nagy sokkal problémásabb, ha megfelelöen tudsz mozogni, akkor böven elégkisebb is.
ápr. 16. 14:23
 4/21 anonim válasza:
Már megörültem... azt olvastam "Hol ismerkedhetnék kis péniszméretű pasival" :D
ápr. 16. 14:48
 5/21 anonim válasza:
Hát, én nem a strandon kezdeném...
ápr. 16. 14:50
 6/21 anonim válasza:
Én szexuálisan tapasztalatlan nőként még örülnék is ennek, de vannak más nők is akiknek fájdalmat okoz ha túl nagy, és egyébként sem ez számítana egy kapcsolatban nekem.
ápr. 16. 19:37
 7/21 anonim válasza:
nem attól leszel nagy ember hogy mekkora a facod,buta gyerek
ápr. 17. 08:43
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem kell személyeskedni.
ápr. 17. 08:45
 9/21 anonim válasza:
akkor térj észhez
ápr. 17. 08:48
 10/21 anonim válasza:
Akik azt írják nem számít, azok nem szeretnek szexelni. Én pl imádom az oralt 2 kézzel és szájjal csinálni. Ezt kis farokkal nem tudnám és akkor bukik az egész. Szeretem azt is ha fáj, ha úgy igazán rá tud hizni. Szóval ilyen nőknél ne keresgélj. Aki örül annak hogy szinte semmit se érzett, túl van rajta, nem nagyon zavart be a napi programjában olyannak jó lehet.
ápr. 17. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!