Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy bízhatnék meg egy nőben?...

Hogy bízhatnék meg egy nőben? 27f

Figyelt kérdés
Életem során sajnos sok nő csak szórakozott velem és kihasznált. Manapság már szinte nem is merek ismerkedni,mert félek hogy megint becsapnak. Pedig én is szeretnék magam mellé egy párt, de nem megy a bizalom a nők felé.
ápr. 16. 17:11
 1/5 anonim válasza:
Ha így állsz a témához, akkor semmi esélyed.
ápr. 16. 17:21
 2/5 anonim válasza:
Pont úgy, mint egy férfiban. Az ember soha ne adja ki teljes mértékben önmagát egy másiknak, mert a kiegyensúlyozatlanság, egyenlőtlenség szinte törvényszerűen a kiszolgáltatottságot eredményezi. Bizalom lehet, de olyan nincs, hogy 100 % és ez mindkét félre egyaránt igaz. Aki teljes mértékben kiszolgáltatja magát, annak elvész a személyisége, az önállósága és azt a partnere sem tudja becsülni.
ápr. 16. 18:25
 3/5 anonim válasza:

"Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján."

Imádják pl azt hazudni, hogy szeretnek. Csak azt mindig lefelejtik a mondatukból, hogy úgy, a maguk módján.

Félnek(?) szerelmesek lenni, ezért egyből ágyba is bújnak azzal, akihez még csak éppenhogy vonzódnak. Nem tudom komolyan venni őket. Mindig elégedetlenek, telhetetlenek és ezért állandóan fusztráltak. Az ilyeneknek már a szex közben is azon jár az eszük, hogy majd ezért az ágybabújásukért mit kérhetnek cserébe és közben már oda se figyelnek arra, amit éppen csinálnak. Ha nem kezdeményezel az a baj, ha spontán rámászol, akkor meg azt mondják, hogy ez most olyan volt, mintha megerőszakoltál volna.

És természetesen tisztelet a kevés kivételeknek, még mielőtt elharapják itt a torkomat a kedves női olvasók.

Gondolom sikerült kedvet csinálnom a csajozáshoz. 🙂

ápr. 17. 13:15
 4/5 anonim válasza:

"Üvölt a lelkem, egyedül vagyok,

Csókot szeretnék és a lelkemet kapod.

Semmim sincsen, csak a szívem a kincsem,

De akkor is hiszem, hogy valakinek ez lesz a minden."


😔😔😔

ápr. 18. 21:05
 5/5 play1962 válasza:

Amint bévül, ugyanúgy kívül.


nem a nőkben kell bízni, hanem magadban :)

ápr. 19. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!