Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi tudok az ellen tenni,hogy...

Mi tudok az ellen tenni,hogy az összes nő szinte akivel alakult valami lepatintt hogy nem érez semmit, DE hogy nagyon jó ember vagyok, és jól fognak járni velem, meg hogy igazából minden jó, jól is nézek ki,de nem működne mégse?

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy ezt a jó fiú szerepet, vagy amiért nem látják bennem a férfit, levetkőzzem? Vagy igazából nem tudom mi az igazi probléma …

26 éves srác vagyok,nem is volt eddig sok kapcsolatom,szex is nagyon rég ,emiatt is ki vagyok.

Meg a másik hogy ha így lepatinttanak nagyon megvisel ,miközben a másik fél màr vígan éli az életét.


Köszi ha tudtok valamit segíteni!


ápr. 16. 19:59
 1/9 anonim válasza:
Maradj ilyen, amilyen vagy. Aki elküld, eléggé felszínes lehet, majd megtalálod, aki hidd el, értékelni fog téged. Én csak azért nem érdeklődöm felőled, mert nem a te korosztályod vagyok. Sok sikert!
ápr. 16. 20:19
 2/9 anonim válasza:
Az a baj hogy sok férfi a nők szavaira figyel, nem a viselkedésükre. Sosem volt és nem is lesz menő a "jófiú szerep". Hiába mondják neked hogy jó ember vagy, jól nézel ki, szerencsés lesz a párod... Ezek nem jelentenek semmit. Meg kell tanulni parasztnak lenni. Persze nem annak az igazi kőbunkó sutyeráknak, de nem helyezheted magad fölé a nőt az ismerkedésben. Egyenrangúnak kell kezelned, néha oltod, néha bókolsz. Nem nyalod a talpát. Kis túlzással úgy kezeled mint egy haverodat. Legyél határozott, legyen egy célod. Ne félj lekoptatni a nőt, ha nem illik bele a tervedbe, nem felel meg az elvárásaidnak. Rengeteg hal van a tengerben, ha elmegy egy, lesz helyette másik kettő. El kell érned hogy egyedül is boldog tudj lenni, legyen egy olyan baráti köröd akire számíthatsz. Ha ez megvan, onnantól nem létszükségletnek fogod fel a párkeresést, hanem egy kellemes plussz dolognak. Mint az autó. Nagyon örülök hogy van autóm, mert sokszor megkönnyíti az életemet. Viszont sokáig jártam BKV-val, ha megint azzal kéne járnom, nem lennék kétségbe esve.
ápr. 16. 20:25
 3/9 anonim válasza:

#2

Mi lenne, ha a nők elmondanák mi van és nem figyelgetni kellene, hogy hova rakja a haját?

ápr. 16. 21:05
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Amiket leírtál tudom, az “elméletét” ismerem az ismerkedésnek,de gyakorlatba átültetni nem tudom.


Másik…szerintem jól állok az élet más területein, jól haladok a céljaimmal, de ennek az egynek a hiánya miatt negatívba dől a mérleg,nem tudok már e nélkül “teljes” életet élni,nem pár hónapja áll fent ez a helyzet sokkal régebb óta.

ápr. 16. 21:20
 5/9 anonim válasza:

#3 Nem tudom. Mi lenne? Reálisnak látod ezt az elképzelést? Egyébként meg az 1-es pont nagyon jó példa. "Maradj ilyen amilyen vagy". Ez a női tanács, tessék. Eközben a tapasztalat meg azt mutatja hogy ha ilyen marad a kérdező, akkor nem lesz sikere. Ha horgászni akarsz, nem a pontyot kérdezed meg hogy kell, hanem a horgászt. Az hogy mit mond egy nő, nem mindig van összhangban azzal amit valóban elvár. Nem egy olyan bonyolult dolog az ismerkedés, mint mondtam, ugyan úgy kell kezelni őket mint a haverokat pár extra bókkal megspékelve. Se nem kevesebbnek, se nem felsőbb rendűnek. Ha meg folyton azon jár az eszed hogy neked mindenképp kell barátnő, attól meg olyan izzadságszagú lesz minden beszélgetés. Ameddig magaddal nem vagy megelégedve és nem szereted/tiszteled magad, addig mástól sem várhatod el hogy majd ő szeressen.


#4 Azt írtad hogy vannak akikkel alakul valami, aztán lepattint. Az már jó jel, ha odáig eljutsz hogy alakul valami. Akkor már a nehezén túl vagy. Azt kéne kitalálnod hogy mi miatt üldözöd el magad mellől őket. Én elég valószínűnek tartom, hogy túl görcsösen akarod, ezért nagyon rámenőssé válsz, vagy túl gyorsan és egyszerre akarsz mindent csinálni. Lehet már az esküvőt tervezed valakivel, ő meg még igent sem mondott a második randira. Az a baj hogy ez egy ördögi kör. Minél jobban rástresszelsz a témára, annál gázabbak lesznek a randik, annál kevesebb sikered lesz, így még jobban fog zavarni ez a helyzet. Tarts szünetet. Találj valami új hobbit, kezdj el edzeni, hangszeren tanulni vagy valamit ami elvonja a figyelmedet egy ideig. Aztán utána friss fejjel, újult erővel ismét belevághatsz. Én legalábbis ezt tenném. Tartanék egy szünetet ami közben csak magamra fókuszálok.

ápr. 16. 21:44
 6/9 anonim válasza:

#5


"Azt kéne kitalálnod hogy mi miatt üldözöd el magad mellől őket."

Gondolom ebben a kijelentésben nincs előre feltételezés és részrehajlás.

ápr. 16. 21:53
 7/9 anonim válasza:
#6 a kérdező több esetről beszélt amikor lekoptatták. Valószínűleg ha többször előfordult, akkor nem a randipartnerekkel van a probléma. Vagy legalábbis nem csak a randipartnerekkel. Ha 1-2 ilyen eset lenne, akkor benne lenne a pakliban hogy flúgos csajokat fogott ki. De ha mindenki szembe jön veled az autópályán, el kell gondolkozni rajta hogy lehet hogy te mész rossz irányba...
ápr. 16. 21:56
 8/9 A kérdező kommentje:

#5

Biztosan túl görcsösen akarom.

Edzeni elkezdtem kb 7 hónapja


Csak bennem van az hogy a kor előrehaladtával csak egyre nehezebb lesz.

ápr. 16. 22:36
 9/9 anonim válasza:
Női vélemény következik: az egy nagyon fontos és alap dolog nálunk, hogy fel tudjunk rá nézni mint ember, és mint férfi. Hogy meglegyen az a férfias, védelmező jelleg, magabiztosság. Ha nem tud rád igazán felnézni valamiért a lány, akkor fogja azt mondani, hogy nem érez semmit irántad (noha lehet látja az értékeidet)
ápr. 18. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!