Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak normalis 18-25 éves...

Vannak normalis 18-25 éves bi/meleg srácok?

Figyelt kérdés

Sajna megpróbálkoztam a társkeresőkkel (Romeo, Grindr stb.) ugyanazok a személyek vannak fent mindig. Már jó pár éve, nem válaszolnak, nem reagálnak. Nem értem. Normális srácok léteznek? Biztos vannak olyanok, akik titokban, biszexuálisok és próbálkoztak már, de ugyanolyan kamusokba futottak ezért feladták.


Én normális, inkább sportos, izmos, aktív srácokat keresnék barátság extrákkal kapcsolatra. Ami nem abból áll, hogy küldünk képet az intimről és utánna letiltjuk egymást.


Ha van itt normális ember kérem jelezze, előny ha titokban vagy csak biszex. Én egyébként egy pesti, 19 éves vékony passzív srác vagyok.



ápr. 16. 20:53
 1/3 anonim válasza:
En is ezt tapasztalom. Egy cipoben jarunk.
ápr. 16. 21:03
 2/3 anonim válasza:

Na még egy valaki, aki szerint mindenki kamus a Romeón, csak ő nem. Kicsit uncsi már.


Rólad vajon hányan mondják ugyanezt?


Mondanám, hogy én normális vagyok, de ezek után, kösz szépen, sok sikert. Majd egyszer rájössz, hogy te mégy szembe az autópályán, nem mindenki más.

ápr. 17. 21:02
 3/3 anonim válasza:
Biszex vagyok, van csajom, nem baj?
ápr. 18. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!