Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valakinek normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakinek normális kapcsolata, házassága úgy ha 25 éves koráig nem volt semmi kapcsolata?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva semmiről, de azért ne várj még pár évet.
2022. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet, de a járulékos dolgok, majd 40-50 körül fog lecsapodni. Mikor az átlagos ember 35 körül már leallapodik, esetleg gyereket vállal, te majd csak akkor fogsz kapuzarasi pánikot kapni.
2022. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet
2022. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, de nagyon nagy hátránnyal indul.

Kb. olyan, mintha huszonévesen kezdted volna el az általános iskolát.

Persze, lehet belőled még így is egyetemi professzor akár... de mikorra?

Meg elég furán is nézel ki az iskolapadban öles szakállal, kevés barátod lesz az osztályban.

2022. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne! A nagynéném aki vénlány volt, hozzáment egy öregemberhez aki az legény volt és éltek mint hal a vízben. 25 évesen még nem vagy le késve semmiről!
2022. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy lehet az embernek normális kapcsolata. Én azt most 20-30 éves korig élem ki, amit tiniként nem tettem meg. Szóval nálam is lehet lesz egy ilyen időszak.
2022. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de leginkább akkor, ha az egyedüllét ellenére nincs különösebben lemaradva emberi, társas és érzelmi készségek terén, és (akár mások kapcsolatai révén) azért van róla több-kevesebb reális fogalma, hogy működnek a párkapcsolatok.

ha 25 éves koráig mást se csinált, csak csézett a gép előtt reggeltől estig - nos, semmi sem lehetetlen, de ekkor több év meredek fejlődésre és komoly kihívásokra kell felkészülni

2022. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de hátránnyal indulsz.
2022. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Simán. Pl. a baráti társaságomba tartozó srácok fele akkor kezdett csak csajoknál sikeresebb lenni, amikor egyetem után jó multis állásuk lett.
2022. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!