Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Késői (25+) szűzekhez: szűzkén...

Késői (25+) szűzekhez: szűzként belemennél szűzzel egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nem élnétek együtt, csak a testiség megélése miatt járnátok össze és egyébként csak online/telefonon tartanátok a kapcsolatot, de hűséget fogadnátok és tartanátok minden szinten.

ápr. 17. 10:15
1 2
 1/20 anonim válasza:

fiú vagy lány vagy?

Nem igazán értem a kapcsolatleírást, amit idefirkantottál.

Én szűz lányként nem feltétlenül örülnék, ha szűz az első partnerem, jobban örülnék egy tapasztaltnak. Nyilván ha szerelmes lennék az illetőbe, nem zavarna a szüzessége.

ápr. 17. 10:26
 2/20 anonim válasza:
Nem. 29 vagyok és még szűz. Pont azért vagyok az mert komoly kapcsolatot szeretnék, mondhatnám azt is hogy házasságig várok vele és nem adnám fel sima testiség miatt
ápr. 17. 10:32
 3/20 anonim válasza:
Nem hiszem.
ápr. 17. 11:58
 4/20 anonim válasza:
Ennek így mégis mi értelme lenne? Ha csak dugni járunk össze, akkor minek legyek hűséges? Egyébként meg ha felnőtt szűz vagy, akkor nem hiszem, hogy olyan könnyen belemennél egy szexkapcsolatba, mert ha könnyen belemennél, akkor már nem lennél szűz. Szóval nekem nagyon az az érzésem, hogy te magad sem tudod, hogy mit akarsz és mit beszélsz (bocsi).
ápr. 17. 18:30
 5/20 A kérdező kommentje:

4/4


Egy "szexkapcsolatban" miért ne lehetne hűség? Egyáltalán ki mondta, hogy csak az lenne? Sokkal inkább szeretői kapcsolatnak/viszonynak mondanám, amiben nem csak "dugás" lenne.


Én pedig azt látom, hogy próbálsz valamit rámvarrni a TE saját értelmezésed alapján, ami egyáltalán nem valid. :)

ápr. 17. 18:51
 6/20 anonim válasza:
"csak a testiség megélése miatt járnátok össze"
ápr. 17. 19:07
 7/20 anonim válasza:
Ha a szűz csajok szűz férfiakra vágynának, akkor nem létezne az incelség. Viszont ez sosem volt így és sosem lesz másképp. Nyilván két szakember közt annak adnád a munkát, aki több tapasztalattal rendelkezik az adott szakterületen.
ápr. 17. 19:16
 8/20 anonim válasza:
#5: Te magad írtad, hogy a testiségen kívül semmi más nem tartana össze titeket. Ezek után szerintem nem engem kellene hibáztatnod azért, mert nem találom ki a gondolataidat. Ha csak szexelni jártok össze, akkor onnantól kezdve egyikőtöknek sincs elszámolnivalója a másikkal, egyikőtök sem köteles hűséget fogadni, hiszen nem vagytok együtt. Plusz milyen alapon kérnél te hűséget egy olyan embertől, aki nem kell neked, csak a nemi szerve (kis túlzással élve)?
ápr. 17. 19:19
 9/20 anonim válasza:
Én tapasztaltként örülnék, ha én taníthatnék meg egy lányt mindenre a szexben.
ápr. 17. 19:32
 10/20 A kérdező kommentje:

8


Már megint SAJÁT kisarkított értelmezésedet nyilvánítod ki és olyan dolgokat állítassz, amiket én szó szerint egyáltalán nem írtam.


Egy ölelés vagy csók sőt csak egy kézfogásos séta is testi kontakt amiért össze lehet járni, a szex csak ezek megkoronázása úgymond.


Persze nem haragszom rád, mert mindenki annak megfelelően látja a világot, amilyen Ő maga. Valószínűleg nálad a testiség csak a szexet foglalja magában...

ápr. 17. 19:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!