Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz minden második pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minden második pasi kb. ufónak, amikor kiderül hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Oké értem én nem egy szokványos dolog, hogy egy fiatal nő 28 éves korában még mindig szűz...

De könyörgöm így alakult tényleg ez a legfontosabb?

Kezd elmenni a kedvem az egész párkeresés témától, mert az 1.-2. mondatnál mindenki ezt próbálja kideríteni... Utána meg én vagyok a fura...

Francnak se hiányzik, hogy állandóan megalázzák...


ápr. 18. 22:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
49%
Hmmm... én annyit tudok magamról, hogy meztelen női testet nem csak képről láttam, tapintottam ésatöbbi. Életemben nem firtattam a szüzesség kérdést sem az első nap, sem az első hónapban. Szextárskeresőről fogod ki ezeket a 'férfiakat' vagy honnan?
ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Nekem is fura, kikkel ismerkedsz, hogy megkérdezik a szűzességet?
ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
nem baj az ufó csajok szexik :D
ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
40%

Sokat elárul egy csajról, ha ennyi idősen még szűz. Főleg, hogy mint a példa is mutatja már ez elveszi a kedvedet az ismerkedéstől.

Én is adtam lehetőséget 3 csajnak ismerkedésre akik 20+-osan szüzek voltak, 2-t meg is bántam. Nem éri meg vesződni olyan csajokkal akikkel ilyen probléma van, mert nem a szüzesség a gond, hanem az ami ide juttatta őket. Egy csomó ilyen "férfi"/"nő" alkalmatlan az ismerkedésre, fejben még úgy 15 évesek szintjén mozognak, vagy erősen antiszociálisak...meg még sorolhatnám mennyi gond lehet.

ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
Mert fura vagy azert
ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
0%
Ha csak ez a gond én szívesen elveszem😉
ápr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

#4

Ne ítélj már rögtön, lehet önhibáján kívüli az állapot - pl. nagymértékű elfoglaltság, vagy az élet nem sodorta még össze egy normális férfival, akinek jó szívvel oda tudta volna adni magát.

ápr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
32%
A mai világban ez már ritka, azért.
ápr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
15%

Én is a 4-es gondolatait osztom.

A körülményeid lehetnek rosszak. Nevelési elvek, minták, környezet, mentális egészség.

ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%
De honnét derül ki, hogy az vagy? Hogy kerül egyáltalán szóba? Nem is értem.
ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!