Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy dependens...

Összejönnétek egy dependens személyiségzavaros nővel?

Figyelt kérdés

Nem súlyos, de szeretem ha egy férfi irányít és véd engem. Sokszor bizonytalan vagyok a döntésekben és ezért szükségem lenne a párom megerősítésére az élet nagyobb dolgaiban.Jól nézek ki a visszajelzések alapján , kedves , empatikus , okos vagyok nem veszekszek nem vagyok agresszív sem betegesen féltékeny viszont van ez a betegségem amiről sajnos nem tehetek, szükségem van arra hogy egy férfi legyen az úr a házban és megmondja hogy mit csináljak .Férfiak titeket ez nem zavarna vagy eleve kizárt hogy ilyen nővel együttéljetek?

Néha szorongok és félek bizonyos helyzetektől talán kicsit pánikbeteg is vagyok valószínűleg ebből alakult ki nálam ez a személyiségzavar. Nagyon szeretek szexelni de ott is szeretem ha egy férfi dominál


ápr. 27. 20:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem ez lenne a normális? Hány éves vagy?
ápr. 27. 20:46
 2/13 anonim válasza:

Ez nagyban függ attól pontosan hogyan is néz ki ez a hétköznapokban.

Izgat a BDSM, szeretek irányítani, DE csak olyan partnert aki szintén élvezi ezt és nem "rákényszerül".

ápr. 27. 21:02
 3/13 anonim válasza:

Szia!


Mindenkinek van valami dilije🙂.

Ha valóban nő vagy, nyugodtan írj!


40/f

ápr. 27. 21:21
 4/13 anonim válasza:

Elég határozott vagyok, és szeretem ha a kezemben van a dolgok irányítása, szóval ha valóban csak a fontosabb témákban van szükséged iránymutatásra, megerősítésre, azzal nem lenne problémám. De ha ez atmegy a mindennapok apróságaiba is, az már lehet sok lenne.

28/F

ápr. 27. 21:38
 5/13 anonim válasza:
Nekem is ez tűnik a normálisnak. Hány éves vagy?
ápr. 27. 22:36
 6/13 anonim válasza:
nem
ápr. 28. 04:44
 7/13 Noren1989 válasza:
Nem. Hiszek minimàlisan az egyenlőségben, hàziàllatnak meg macskàt tartok.
ápr. 28. 10:20
 8/13 anonim válasza:
Én elfenekelnélek, már ha van mit
ápr. 28. 15:54
 9/13 anonim válasza:
Persze, írj nyugodtan, ha komolyan gondolod. 30F
ápr. 28. 16:54
 10/13 anonim válasza:
Szerintem erre normális férfi nemet mondd. Az okes, hogy mindenkinek vannak dilijei, de te eleve úgy reklámozod magad, hogy jó nő vagy szeretsz du*i, de egy kicsit problémás vagy. Gyakorlatilag ultimátumot adsz nekik már előre mert tudod, hogy máshogy talán el sem fogadnak majd. Nagyon alá lősz ezzel saját magadnak. Na most kifejtem miért. Szexmaniás, üres, elkeseredett férfiaknak ez egy álom, még irányítani is tudnak. De azok a férfiak sem normálisak. Tanzcsolnék neked valamit, Ha rendes egészséges párkapcsolatot szeretnél a jövőben nem egy ilyen beteg alárendelt valamiben tengeni lengeni, akkor dolgozz magadon, és ne elegedej meg azzal, hogy jól nézel ki, ezert elviselik ha kattosan viselkedsz. Tudsz te ennél jobb partnert is. Tudsz te ennél jobb is lenni. Valóban egészséges boldog párkapcsolatot akarsz? Ennyi a kérdés... Ne kelljen már kifogaskent használni, hogy jól nézel ki. Egy olyan partner aki magadért szeret, és normális kapcsolatot akar, nem fog mzgelegedni azzal a képpel, ahogy most te látod magad. Értékeld már magad ennél egy kicsit többre ember!
ápr. 28. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!