Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 év közötti értelmiségi,...

30-45 év közötti értelmiségi, értelmes, aktiv meleg férfiak, Ti merre próbálkoztok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Húszas évei derekán, Budapesten élő értelmiségi (ne menjünk bele, hogy ez kinek mit jelent, akinek kell remélem érti:) ) férfi vagyok, partnerem és társam keresem valami tartalmasabb céljából - próbálkoztam már több helyen, de adok ennek a platformnak egy esélyt, hátha van itt olvasó, akinek felkeltheti az érdeklődését a kiirás. :)

ápr. 27. 20:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tinderen is próbáltad? Nekem úgy tűnt, hogy többi platformon inkább kalandra mennek néhány kivételtől eltekintve.
ápr. 27. 20:52
 2/14 anonim válasza:
Én 48 éves vagyok és kb sehol....mert manapság a klasszikus párkapcsolat nem divat.de hidd el ez nem korfüggő.sokan keresnek ilyen kapcsolatot ......szóban.
ápr. 27. 20:52
 3/14 anonim válasza:
Itt.
ápr. 27. 20:56
 4/14 anonim válasza:
Én nem aktív vagyok 42 vidéki.
ápr. 27. 21:13
 5/14 anonim válasza:

Régebben hallottam ezt a mondatot,de nagyon igaz ..

Mi a három nem létező dolog a világon ?

1. a papok jósága

2. a politikusok igazmondása

3. a melegek tartós, emberi párkapcsolata


Első kettő naponta igazolódik,hogy helytálló a megállapítás. A harmadikban pedig aki már próbált ismerkedni vagy volt párkapcsolata, tudhatja, hogy még több igazság van. Sajnos.

ápr. 28. 05:22
 6/14 anonim válasza:

Hát most már én is leginkább itt.


30fm

ápr. 28. 08:31
 7/14 anonim válasza:
5/6-osnak különösen mondom, de mindenkinek! A prekoncepcióitok sokkal inkább meghatároznak titeket, mint gondolnátok. Magyarul: azért lett ez a valóság számotokra, mert ebben hisztek, hogy nem is lehet jó. Annyira elhittétek, hogy aztán tényleg nem is lett jó. Nincs stabil párkapcsolat a melegek között? 10 éve abban élek.Miért kell az átlagot magadra húzni? önként ráadásul. Annyira férfiatlan ez a kicsinyes nyavajgás. Nevetséges.
ápr. 30. 15:36
 8/14 anonim válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Tipikus esete annak, amikor a negatív gondolatai már megszabják az egész életét, sorsát.

[link]

Közel 20 éve élünk monogám kapcsolatban. Körülöttünk legalább 5 olyan párt ismerünk, akik több mint 10 éve élnek együtt. A kérdezőnek szorítok, és ne hallgass az 5-ösre! :)

máj. 1. 00:03
 9/14 anonim válasza:

7-es és 8-as: 6-osnak (nekem) miért is? Hol állítottam, hogy nem létezik tartós kapcsolat melegek között?


Egyébként csak van abban valami, hogy aki komolyat keres, azoknak a társkeresőkön lévők 90%-a eleve kuka, a maradékból meg kimazsolázgatni azt, akivel megvan a szikra, és ott is majd csak az n+1-edikkel működik... elveszi az ember kedvét. Nem tagadom, az én hibám is, hogy olyan vagyok, amilyen, és nagyon szűk kör az, akit keresek. De mint mondják, a sztereotípiák és a közhelyek azért vannak, mert igazak, és tartom, hogy még a Romóen is, pláne a Grindren a 90% nem tartósra megy.

máj. 1. 10:29
 10/14 anonim válasza:
Passzívként sem egyszerű!
máj. 1. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!