Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy 44 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 44 éves értelmiségi meleg pasi hol találhat magának párt?

Figyelt kérdés
Nem járok meleg helyekre, csak a neten próbálok keresgélni, nem sok sikerrel... Nem vagyok se csúnya, se hülye. Köszi a válaszokat!

2019. szept. 1. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Sajnaa itt ha elmúltál 40 már le aláznak
2019. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem könnyű, de ahol melegek vannak ott korodbeli ertelmiségi meleg pasik is előfordulnak. Ott érdemes keresgélni.
2019. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Zeneiskolaban.
2019. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Itt is találhatsz, de idő kellhozzá
2019. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Társat keresek, nem párt:))
2019. szept. 1. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Társat vagy párt keresel a lényeg ugyan az Manapság a legtöbben a társkeresőkön próbálkoznak. Ez egy ilyen világ.

Csak írd le ki vagy és mit kell rólad tudni és hogy pontosan mit keresel. Más dolgod nincs. Aztán majd jönnek azok akik fenn akadnak a rostán és vagy lesz belőle valami vagy sem. Az már kettőn áll.

A lényeg, hogy légy tisztába azzal, hogy pontosan mit keresel. Mert sokan ott rontják el a dolgot, hogy pl kijelentik , hogy intellektuális, olvasott embert keresnek. De aztán amikor megtalálják az mégsem kell, mert hát nincs kocka hasa meg feszes segge. Viszont akinek meg ez megvan az nem feltétlenül lesz megfelelően művelt az elvárásokhoz mérten mert az idejét a konditeremben tölti és nem a könyvek közt. Persze, sarkitok. de a lényeg ugyan az. Tökéletes ember nem létezik csak a fejedben. Olyan viszont van akiben a fontos dolgok megvannak.

2019. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztály érdekel kérdező?
2019. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Regisztrálj fel planetromeora és a randi.gay.hu ra. Esetleg tehetsz egy próbát az elittárs.hu oldallal, nekem túl sznobnak tűnt pedig nem vagyok egy műveletlen ember. Én a randi.gay.hu n találtam meg a párom lassan 6 éve vagyunk együtt. Én most 43 vagyok, párom 29
2019. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Planetromeo, randigay nem az igazi, több éve ott vagyok, mégse találok senkit.

Az elittársról meg ne is beszéljünk. Valami 300 kérdésre kell válaszolni, nem normálisak.

2020. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Ja az elittars nagyon szar régen én is letöröltem magam róla.tudom hogy a romeo nem az igazi de még mindig az a legjobb és a legtöbbek által használt....
2020. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!