Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 év közötti értelmiségi,...

30-45 év közötti értelmiségi, értelmes, aktiv meleg férfiak, Ti merre próbálkoztok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Húszas évei derekán, Budapesten élő értelmiségi (ne menjünk bele, hogy ez kinek mit jelent, akinek kell remélem érti:) ) férfi vagyok, partnerem és társam keresem valami tartalmasabb céljából - próbálkoztam már több helyen, de adok ennek a platformnak egy esélyt, hátha van itt olvasó, akinek felkeltheti az érdeklődését a kiirás. :)

ápr. 27. 20:43
1 2
 11/17 anonim válasza:

9-es

Az 5/6 nem azt jelenti, hogy az 5-ösnek és a 6-osnak, hanem amikor a 7-es írta a választ, akkor még csak 6 komment volt előtte, és abból a 6-ból az 5-ösnek, ötödiknek szólt (vagyis 5/6 a sorban). Nem 5 ÉS 6, hanem ötödik a hatból. Nem neked szólt.

Egyébként az, hogy 90%-a nem tartósra megy, egyáltalán nem azt jelenti, hogy teljesen kizárt és lehetetlen, és hogy "nem létező dolog a világon". És ő rendszeresen, szinte mindig azt állítja, hogy ilyen nincs, nem létezik, szinte már ne is próbálkozzatok, adjátok fel, mert úgy sincs semmi esélyetek. Nem ezt mondja, de ezt sugallja, mert neki nem jött össze. Gyakorlatilag a saját sorsát vonzza be a hozzáállásával, amivel még nem is lenne akkora baj. A baj az, hogy ezt a totál negatív hozzáállását, nézetét kiterjeszti másokra is és általánosít. Egy kalap alá vesz mindenkit. Ha a Grinderen 90% nem tartósra megy (ami eleve egy szexpartner kereső), akkor nem ott kell keresni, hanem máshol. És akkor nem abból a 90%-ból kell megtalálni, hanem a maradék 10-ből. De ne mondjuk már azt, hogy soha senkinek nem sikerült még és lehetetlen, adja fel mindenki az utolsó esélyt vagy reményt is.

máj. 1. 11:27
 12/17 anonim válasza:
Bi aktív vagyok, 35. Neten szoktam àltalàban. Személyesen ritka. Csak ha látom a sràcon, hogy nagyon forró akkor flörtölök vele....
máj. 2. 08:44
 13/17 anonim válasza:
PR-en ismerkedek, de annyira egy kaptafára megy az egész, hogy az már szánalom a köbön. Rájöttem, hogy az emberek többség egyszerűen képtelen összetett mondatokkal kommunikálni, és ez nem csak a melegekre, hanem úgy általában sokakra jellemző. Visszakanyarodva a témához... nyitott vagyok új ismeretségre, de már inkább csak haveri alapon. Volt már arra példa, hogy megvolt az összhang, szimpátia, a személyes találkozás mégis hatalmas kudarchoz vezetett. Ezek után sokkal megfontoltabb vagyok, és nem tervezek annyira előre, mint korábban. Általában a sötét hajú és szemű srácok jönnek be, de haveri alapon szívesen társalgok bárkivel, csak legyen meg 1-2 közös téma. :) 36/F
máj. 5. 14:48
 14/17 anonim válasza:

"PR-en ismerkedek, de annyira egy kaptafára megy az egész, hogy az már szánalom a köbön. Rájöttem, hogy az emberek többség egyszerűen képtelen összetett mondatokkal kommunikálni, és ez nem csak a melegekre, hanem úgy általában sokakra jellemző"


Mondjuk a kalandozáshoz, amit az ottaniak legnagyobb része keres, nem is kell Shakespeare-szonettekben kommunikálni.

máj. 7. 08:57
 15/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem erről van szó, de az bizonyára neked is feltűnt, hogy teljesen elveszik a kommunikáció. Már a létező összes közösségi portálon, ahol csak bevezették ezeket az idétlen jeleket, azzal reagálnak az emberek egymás dolgaira. A "hogy vagy?, mizu?, mit keresel?", és társai! Az első kettőre annak válaszolok, akit ismerek. Az utolsó pedig ott van az adatlapomban, érthetően megfogalmazva. Legutoljára valamikor 2004-ben volt érdekes így írogatni gyerekként, amikor még a chat.hu-n toltuk. :D
máj. 30. 00:41
 16/17 anonim válasza:
Sajna nem nálam 20f passzivként nehezen találni értelmes 30+ost
máj. 30. 02:21
 17/17 anonim válasza:

#15 ismerős a dolog, ilyenekre nem is válaszolok, aztán persze megkapom hogy én vagyok a kamus.


Amúgy 30f debreceniként keresgélek, de én sem nagyon találok értelmes társaságot.

máj. 30. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!