Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt miért csak férfiak keresne...

Itt miért csak férfiak keresnek párt?

Figyelt kérdés

Mondjuk melóhelyen is azt tapasztalom, hogy a nők közül szinte mindnek van palija, míg a férfi kollégák között rengeteg a szingli, magányos...

Pedig elvileg a nők vannak többségben.



máj. 12. 22:23
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
9, Ezt én sem értem. Nemrég regisztráltam és nekem is feltűnt. Rá is kerestem mit jelent, mert máshol nem találkozom ezzel a szóval.
máj. 13. 11:45
 12/34 anonim válasza:

Amiről te beszélsz az a fiatal nőkre igaz csak. Rengeteg 40 feletti nő van egyedül.


Ilyen az élet. 40 alatt a férfiaknak nehéz, felette a nőknek.

máj. 13. 11:46
 13/34 anonim válasza:
Na ez meg a másik ami az itteni nők egy részét minősíti. Én se találkoztam még soha az incel szóval korábban sehol, itt volt a legelső alkalom. De egyes kattant hülyék itt mindenkire rásütik válogatás nélkül. Vállalhatatlan módon viselkedett egy nő és ezt normális stílusban megírod egy kérdésben vagy válaszban? Incel vagy! Pár itteni nő minősíthetetlen stílusban, nagyképűen flegmázgatva beszólogat értelmes válasz helyett, majd te ezt számonkéred rajtuk hogy talán nem kéne? Nőgyűlölő incel vagy! Szóval kb ennyi értelme van itt komolyan venni bármit is tőlük. Meg aztán nyilván az itteni nők sovinizmusa, férfigyűlölete vagy vállalhatatlan viselkedése az kicsit se probléma. És sokan mindezt a feminizmus jegyében művelik, legalábbis arra hivatkozva.
máj. 13. 11:55
 14/34 anonim válasza:

#11

#12

Igen, mert minket, az öregecskedő feleségeket, ilyenkor praktikus lecserélni egy fiatalabbra és a férfiak többsége ezt meg is teszi.

A B verzió az örök szingli, na ők meg szabadidős tevékenységnek elmennek ugyan, de társnak, ne vicceljünk már.

Társnak egyszerűen jár egy tizessel fiatalabb minden férfinak.

máj. 13. 11:59
 15/34 anonim válasza:

14, Jól kell férfit választani fiatalon amíg van lehetőség választani.

Csak ugye fiatalon sok normális, kedves srác észre sincs véve.., aztán lehet sírni később hogy nincsenek normális pasik..

máj. 13. 12:05
 16/34 anonim válasza:
10, minden oldalon ugyan azok az emberek vannak
máj. 13. 12:45
 17/34 anonim válasza:
Kár, hogy nem a való életben ismerkednek. Életemben nem fog így megtalálni a zén egyetlenem! 😁
máj. 13. 15:58
 18/34 anonim válasza:
Nem csak a férfiak keresnek.... Én nőként is csak a hülyéket vonzom.
máj. 13. 22:07
 19/34 anonim válasza:
18, 😀
máj. 13. 22:31
 20/34 anonim válasza:

#14.

A nők is éppúgy jönnek azzal, hogy nekik "férfi" kell, ez a berögződés ezért kétoldalú dolog.

De van nagyon sok pasi, aki csak a saját korosztályában hajlandó, én is ilyen vagyok.

máj. 14. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!