Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt miért csak férfiak keresne...

Itt miért csak férfiak keresnek párt?

Figyelt kérdés

Mondjuk melóhelyen is azt tapasztalom, hogy a nők közül szinte mindnek van palija, míg a férfi kollégák között rengeteg a szingli, magányos...

Pedig elvileg a nők vannak többségben.



máj. 12. 22:23
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Én azt nem értem, hol lehet a hiba társkeresés terén az emberekben? Mindkét nemtől olvashatjuk itt az oldalon is a panaszkodást, hogy nem megy a társkeresés, nem találni normális nőt/férfit, mert már a megkeresésekre sem válaszol senki. Ha igen, akkor pedig a többség egyszerűen eltűnik. Lehet, mindenki normálisnak véli magát, aztán mégsem az? Hogyhogy szinte csak azt hallani, társkeresőkön nem lehet normális emberbe botlani? Perrsze, szubjektív fogalom, kinek mi a normális, de akkor is érdekes tény, hogy ez a sok állítólag normális ember mért nem talál egymásra?
máj. 14. 10:50
 22/34 anonim válasza:
21, Ezt ugyanígy nem értem. Nekem van kapcsolatom, de úgy érzem naponta több emberrel is könnyen össze tudnék jönni. Nem értem hol lehet a hiba, hogy tömegek vannak egyedül. Lehet tényleg a túlzott elvárások?
máj. 14. 10:55
 23/34 anonim válasza:

#21.

Felnőtt egy olyan generáció Magyarországon, akiknek már a szüleiknek sem feltétlen kellett volna gyereket vállalniuk.

Mert lelkileg a szocializmus alatt teljesen megnyomorították őket.

De igazából ez is volt a rendszer célja, hogy alárendelt, szolga népet hozzanak létre, kevés önbizalommal. Ez az egyik ok.

Eléggé összefügg, jobban mint gondolnánk, mert ez nagyon sok mentális problémának meleg ágya és a kapcsolathoz egy tökéletes mentális állapot kell. Ehhez elengedhetetlen egy jó "hátország". Az itthon kialakult erős tekintélyalapú nevelés nem feltétlen előnyös. Talán pár generáció múlva ez változni fog...



Nyilván nem csak Magyarország problémája ez a társkeresés. Globálisan főképpen az okozza, hogy nincsenek már rákényszerítve az emberek, hogy helyileg ismerkedjenek. Idealizálnak a média miatt is, ha kell nagyon messziről megkeresik a párjukat szóval nem érik be sokan azzal, ami rendelkezésre áll. Ezért is sokan pár nélkül maradnak, akik csak szimplán átlagosak. A fő gond, hogy ők nem is próbálnak egymásra találni pedig azt kellene és mindenki megtalálná.


A 21-es meg amit felvázolt, hogy néhány embernek összejön sok-sok ember, mert rá van kereslet. De akire nincs az egyedül marad. Kvázi 1 idealizált nőre/pasira jut nagyon sok férfi és nő.


Még mielőtt incelnek lenné kikiáltva, nem vagyok az nekem is számtalan lehetőségem van párkapcsolatra és ha tudok megpróbálok élni vele. De nyilván azt hozzá kell tenni, hogy nagyon nehéz manapság ismerkedni.

Nem az elvárások miatt, hanem mert az összetartozó emberek egyszerűen nem találkoznak össze, szimplán erről van szó.

máj. 14. 11:06
 24/34 anonim válasza:
Miért lennél incel? Úgy utálom ezt az incelezést! Jókat írtál!
máj. 14. 11:23
 25/34 anonim válasza:
Itt vannak férfiak? Párkereső, hetero, 40+ férfiak?
máj. 14. 14:43
 26/34 anonim válasza:
25, Szerintem jóval többen is mint a nők.
máj. 14. 14:46
 27/34 anonim válasza:
26, én még csak gyakorló elmebetegekkel és/vagy trollokkal, esetleg nős férfival váltottam üzenetet itt, olyannal, aki valóban párt keres, nem.
máj. 14. 14:48
 28/34 A kérdező kommentje:
Én csak 31 vagyok, de párt keresnék.
máj. 14. 14:51
 29/34 anonim válasza:

27, Én is hetero 40+ pasi vagyok és még sokan itt. Igaz nem keresek párt.

Nekem inkább azzal nincs szerencsém, hogy aki szimpi valamiért az vidéki.

máj. 14. 14:51
 30/34 anonim válasza:
23-as jókat írsz. Az utolsó mondatod különösképpen felkeltette a figyelmemet. Szerinted mi lehet az oka annak, hogy manapság az egymáshoz illő emberek már nem tudnak összetalálkozni?
máj. 14. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!