Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kevés nő tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés nő tetszik. Velem lenne a gond?

Figyelt kérdés
Más férfiakon úgy látom szinte bárkit bármikor, de a nők (öregek és gyerekek kivételével természetesen) többségével összejönnének. Nekem kb a nők 5%-a tetszik. :(
máj. 14. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, te látod csak úgy. Az, hogy valaki flörtöl egy nővel, vagy beszélget nem azt jelenti, hogy össze is jönne vele az illető.

Egy férfi is pontosan tudja, hogy kivel szeretne kapcsolatot.

Kommunikáció meg fontos mindenkivel, sosem tudni hova visz az élet.(és igen, olyanba is bele lehet szeret, akiről nem is gondolnád csak meg kell adni az esélyt)

máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Veled.
máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1,

Férfiként sokat voltam/vagyok férfi társaságban. Látom mennyi és milyen nők tetszenek nekik. A szórakozóhelyeken is kb a fele, ha nem több. Nekem max kettő. Ez van.

máj. 14. 11:31
 4/12 A kérdező kommentje:
A problémám, hogy ők nagyon sok nőből tudnak így válogatni, én pedig örülök ha egyet látok, az pedig lehet foglalt vagy én nem tetszem neki.
máj. 14. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Az hogy tetszik valaki, meg összejönne vele az nem ugyanaz.

Ezt kell megváltoztatni.

Meg nem mindegy az sem, hogy milyen körben mozogsz, mert a szórakozóhelyeken nem is nagyon szokás ismerkedni sok esetben.(a tévhitekkel ellentétben inkább hobbikon, munkahelyeken jönnek össze a párok többsége, nem ilyen-olyan ittas rendezvényeken)

máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5, Összejönne alatt az egy éjszakától a tartós kapcsolatig bármire gondoltam. Igen, a férfiaknak aki tetszik azzal össze is jönne, egy vagy több éjszakára is.

Gondolom nő vagy, ezért írtad azt ami. Ha férfi lennél nem írtál volna ilyet :)

máj. 14. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig férfi vagyok, szóval ez nem talált.

Az összejönne alatt pedig tartós kapcsolatra gondoltam.

1 éjszakásra elég ha valaki csak tetszik, de egy kapcsolat nem ilyen felületes, ott sok mindennek passzolnia kell.

Szóval ne gondold azt, hogy rosszabb esélyeid vannak, nem mellesleg mindenkinek magában kell megvívnia a saját "harcát" a másik kegyeiért.

Nem biztos, hogy neki könnyebb dolga van, vagy éppen neked, ez nem olyan triviális dolog...

máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled. Van, akinek több ember tetszik, van, akinek kevesebb, és olyan is van, akinek senki. Mind ugyanolyan normális. Nem vagyunk egyformák.
máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez most (már) egy ilyen ország sajnos. Az emberek (élet)energiaszintje, kisugárzása a béka se..e alatti szinten van. Az ilyen embereket nem is tudod szépnek látni.

Két buliban is voltam már ebben a hónapban.


Első egy majális volt. A roncs társadalom jött velem szembe, pedig x százan lehettünk összegyűlve. Egy-két ember, természetesen csak a tehetősebbek soraiból, voltak azok, akikből áradt némi életöröm. A többség brutál lepukkanva. A fiatalok között is és ez a nagyobb baj, de ott azért jóval kisebb számban, mint az idősebb korosztályban. Tetkó még a se..ük lyukában is, idomtalan külső, bagózás, vedelés, életunt züllött fejek, stb..stb.


Második szerintem nekem az év bulija volt. Ez egy tizen-huszon ezres kisváros művházában került megrendezésre és egy igen jó nevű zenekar lépett fe. Egy ekkora településen nem volt kíváncsi 30..(50) embernél több egy ilyen fantasztikus zenei élményre. Ebből az xx emberből is igen nagy százalék a roncs társadalom képviselője volt, de legalább érdeklődött a magas színvonalú kultúra iránt. Mondanom sem kell, hogy a politikai életből senki, még a polgármester sem volt jelen. Egy olyan városban, ahol még zeneiskola is működik. Egy szégyen volt ez a részvételi arány az egész településre nézve. De a zenekar mindezek ellenére becsülettel helytállt és mint már írtam, nekem az év buliját prezentálta.

Bezzeg majd a Majka szintű előadókra, amiből jön vagy egy tucat az idén a városba, ott fog majd csápolni a helyi és hazautazó fiatalság zöme. Az egyen massza. Zabálják a moslékot befelé két pofára. Csodálkozunk, hogy úgy néznek ki, ahogyan? Mert ugye nem csak a kultúrábol eszik a moslékot, hanem mindenből. Ilyen bevitel mellett nem lesz életigenlő kisugárzás. (Mondjuk nem csak ők tehetnek erről, mert ez egy jóval összetetebb probléma, de ettől függetlenül még ez van, sajnos.)


Szóval rohadtul nem vagy egyedül a meglátásoddal. De azért kitartást kívánok neked, mert, mint tudjuk, a vaktyúk is talál szemet.:-)

máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9, Köszönöm :)
máj. 14. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!