Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Èrdemes îgy badoon beszélgetni?

Èrdemes îgy badoon beszélgetni?

Figyelt kérdés
matcheltem tegnap este egy lánnyal, ma írtam neki hogy lenne e kedve beszélgetni. azt írta hogy sziaa igeen. tetszik is külsőre, és nem egy mai kis csitri hanem értelmes. kérdeztem tőle amit ismerkedéskor szokás, suliba jàr-e még, mit csinál szabadidejében stb, és válaszol mindenre normálisan, de nem nagyon kérdez vissza hogy neked pl mi a hobbyd stb. jó lenne vele személyesen találkozni mert 5 kilóméterre lakik tőlem, de még nem akartam ilyen gyorsan személyes találkozóra hívni. van értelme próbálkozni beszélgetni vele így?
márc. 12. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Nincs.Inkább tereld találkozni...
márc. 12. 20:31
 2/8 A kérdező kommentje:
megpróbálok még beszélgetni vele aztán meglátom hátha 1-2 nap múlva jobban fog érdeklődni
márc. 12. 20:33
 3/8 anonim válasza:
Szerintem felejtős
márc. 12. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, úgy kell belőle mindent kihúzni, de személyes találkozóban benne van azt mondja
márc. 12. 23:31
 5/8 anonim válasza:
Bármilyen hihetetlen ez 2024ben, de még mindig vannak akik nem szeretik az online írást. Lehet úgy van vele hogy csak szükséges kötelezőnek veszi, és azt várja hívd el élőbe. Főleg ahogy írod hogy mondta is hogy személyes találkozóban benne van.
márc. 13. 03:31
 6/8 anonim válasza:
Esetleg még az is lehet nem akar időt és energiát invesztálni beléd, amíg élőben nem láttátok egymást. Aztán ha minden passzol, akkor lesz majd beszédesebb online is. Ezt nem lehet tudni előre, sokan vagyunk sokfélék emberek. Szóval hívd el talira, nézzétek meg egymást, és hogy mi lesz utána.
márc. 13. 03:32
 7/8 anonim válasza:
A csajok nem szoktak visszakérdezni nálam se
márc. 13. 05:23
 8/8 anonim válasza:

Majdnem azt írtam, hogy adj neki még 1-2 napot, de megláttam ezt:"jó lenne vele személyesen találkozni mert 5 kilóméterre lakik tőlem, de még nem akartam ilyen gyorsan személyes találkozóra hívni. "


Felejtős. Elmondom mi a szitu: ő úgy érzi nem szorul arra, hogy bármennyi energiát fektessen ebbe, unatkozik azt néha írogat valamit csak úgy. Ha érdekelné bármennyire is a személyed, akkor már írt volna magáról, kérdezett volna stb. Ha ennyit kell erőlködni egy 5 km-re lakó lány miatt, az kuka.

márc. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!