Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egy 26 éves férfi vagyok ezt magamnak is köszönhetem hogy el híztam ez tény,150 kiló voltam pár hónapja leadtam egy jó 20 kilót amióta fizikai munkát végzek,de legalább egy 100 kilora le kéne menni de végülis aki szeret nem a külső dolgokra megy hanem elfogad olyannak amilyen vagyok,volt barátnőm de nem tartott sokáig egyéb okok miatt egyik fél hónap a másik 2 hét, interneten ismertem meg őket is de valahogy mostanában senkivel sem sikerül párkapcsolatot kialakítani, vissza utasitanak vagy nem válaszolnak, lehet én nem keresek olyan nőt aki tényleg hozzám való lenne nagyok az elvárásaim és emiatt stb,de engem már frusztrál annyira hogy képes voltam már rosszlányokon nézni magamnak egy kis kalandot pénzért, igaz azt csak egyszer kellett fizetni de letudtuk a dolgot aztán annyi,hosszú távon csak erre pénzt kidobni felesleges de a kényszer nagy úr,nekem nem csak a szexuális vágy miatt kéne hanem hogy jóban rosszban kitartson mellettem és szeressen,akivel eggyüt meg tudjuk oldani a dolgokat,azért nagyjából otthon legyen a konyhában is ...de nehéz manapság egy ilyen nőt találni,de nagyon bánt hogy nem sikerül senkit felszedni,azon gondolkozok jó lenne elmenni szórakozó helyre buliba,viszont nem nagyon szeretek lemenni ilyen helyekre a felesleges balhék miatt,mert vannak ott olyanok akik nem tudják részegen merre vannak arccal és nem akarok ilyenek miatt rendőrségre járni,pedig egy próbát megérne lenézi hátha akadna reggelig egy csajszi a horogra.

Ti mit tennétek vagy tanácsolnátok ilyen helyzetben?



máj. 23. 16:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
neked sosem lesz csajod. Ha alakulna megis, akkor remélem meglátja a kerdesed itt és a kommentedet, amit irtal.
máj. 23. 17:55
 2/14 Noren1989 válasza:

Az ima max akkor segít, ha gyülibe jàrsz csajozni.


Leírtam a beugrót, ezért mit teszel?


Értem, h màr 2, azaz kettttttő nőd volt. És mindkettő otthagyott.


Valszeg nem csak a külsőddel van gond, Bro.

máj. 23. 19:29
 3/14 Noren1989 válasza:
Amit mondok, nem fogadod meg...hol itt a segítségnyújtàs, tesa?
máj. 23. 20:12
 4/14 A kérdező kommentje:
De mit segítesz? miben ? azt hogy elolvasod azt azt se tudod mit olvastál 2 perccel ezelőtt aztán beirsz random baromságokat tesó ? Ezen kéne elgondolkodni itt pár embernek vagy segíted a másikat vagy ne hergeld
máj. 23. 21:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szívesen fogadok ettől függetlenül
máj. 23. 21:43
 6/14 anonim válasza:

Szinte tök mindegy, hogy hány kg vagy, ha jól érzed magad a testedben. Ezt a csajok is érzik.

Jól teszed, hogy fogsz, ezt az egészséged még meg fogja hálálni.

100kg lehet, hogy még sok, de majd meglátod. Milyen magas vagy? Ha nagyin magas vagy, akkor ez a 100kg szépen elosztlik rajtad (nem mindegy, hogy 170 vagy 190cm magas vagy).

A fogyáson kívül csinálsz súlyzós edzéseket is?

Az étkezéseden mit változtattál? Hogy érted el a 20kg fogyást?

Tudom, hogy nem egyszerű dolog ez, én 110kg voltam, de már lementem 85kg-ra és közben izmot is építettem, de még mindig küzdök a pocakommal.


Szerintem folytasd a fogyást, szépen haladsz. Magadért akarj fogyni és NE más miatt, mert könnyen visszaeshetsz. Ha eddig nem kezdtél el izmost építeni, akkor kezd el szépen fokozatosan. Jövő nyárig nagyon sok mindent el tudsz érni és ezt a környezeted is észre fogja venni.

Ha a személyiséged is rendben van (ezt itt nem tudhatjuk), jó a humorod és jól kommunikálsz, akkor jönni fognak azok a csajok. Legyél laza, ne érezzék a csajok, hogy feszengsz és görcsösen be akarsz csajozni.

Csak lazán ;)

máj. 24. 08:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzá szóló na ilyen kommenteket vártam ... magasságom 173 ès ha hiszed ha nem nem változtattam kb semmit az étkezésen egyszerűen csak ledobtam 20 kilót mikor elkezdtem fizikai munkát dolgozni 🤷🏽 de oké mások miatt ne fogyjak ha jól érzem magam így de azért ahogy te is írtad azért előny az egészségre nézve is és hidd el mindig laza vagyok társaságban inkább az a csendesebb típus vagyok
máj. 24. 10:18
 8/14 anonim válasza:

Na örülök neki, hogy tetszett a hozzászólásom. Ehhez a magassághoz kb a 75 kg lenne ideális, de ezt majd te fogod látni.

Ha csak annyit csinálsz, hogy elhagyod a cukros üdítőket és csak vizet iszol vagy zöld teát (citrommal és/vagy mézzel ízesítve), akkor az is óriási változást fog eredményezni. Az elején a legkisebb változtatás (esetedben a fizikai munka) is képes fogyasztani. Az elején gyorsabb az egész folyamat, de az utolsó pár kg a legnehezebb.

Nekem így sikerült fogynom az elején nagyon sokat. Később már az étkezésen is változtattam. Kevesebbet eszem és igyekszem csak egészséges dolgokat enni. Figyelj oda a vitaminokra és az elegendő fehérje bevitelre.

Kíváncsi vagyok, hogy 1 év múlva hova fogsz elérni.

máj. 24. 10:44
 9/14 A kérdező kommentje:
Azzal kéne még valamit kezdenem hogy minden nap rám jön a depi ez miatt hogy nincs párom aki szeressen és hiába törekszem valamiért mostanában nem jön össze pedig írok én mindenkire társ keresőn is és valamièrt nem ez miatt már lassan kezdek kiborulni
máj. 24. 14:33
 10/14 anonim válasza:
A csajok megérzik, ha kétségbe vagy esve és ez kihat a kisugárzásodra is. Írásban is érzik (nem tudom, hogyan, de érzik). Fogyj le 90kg-ig, izmosodj egy kicsit és egyszerűbb lesz az ismerkedés.
máj. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!