Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mégegyszer neki ugrok ennek...

Mégegyszer neki ugrok ennek az ismerkedős dolognak itt gyakorin arra gondoltam. Ha vannak itt olyan leszbikus nők, akik tényleg komolyan gondolják és ismerkedni szeretnének, akkor várom az üzeneteket! Lehet, hogy most sikerülni fog? 29N

Figyelt kérdés
#leszbikus #ismerkedés #társkeresés #komolykapcsolat

márc. 30. 20:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha nem gond, hogy picit fiatalabb vagyok nálad!:)
márc. 30. 20:06
 2/12 anonim válasza:
szerintem próbáld meg valami társkereső oldalon! Nem hiszem, hogy gyakori a legmegfelelőbb platform erre... (tapasztalat)
márc. 30. 20:14
 3/12 anonim válasza:
A társkereső sem, vagy pasik írnak vagy senki :/ (tapasztalat)
márc. 30. 20:17
 4/12 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. 😊 L26
márc. 30. 20:27
 5/12 Bferike válasza:

Hármasnak nincs igaza:

ugyanis a férfi is lehet leszbikus, csak még a nemátalakító műtétet nem hajtották végre rajta. 😁

márc. 30. 20:33
 6/12 anonim válasza:
én úgy tudom, van külön leszbikus része pl a tindernek. Meg vannak leszbikus társkeresők is ha jól tudom.
márc. 30. 22:12
 7/12 anonim válasza:
márc. 30. 22:32
 8/12 anonim válasza:

5. Te azt hiszed ez vicces?


Szerintem távozz innen, mielőtt szét oltanak..

márc. 30. 22:53
 9/12 anonim válasza:
#5 Mennyit gondolkodtál ezen a frenetikus poénon, és mennyit kellett várnod, mire végre elsüthetted?
márc. 31. 10:59
 10/12 anonim válasza:
Sértve érzem magamat, transzneműként
ápr. 3. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!