Fiú - Gyakori kérdések

Keresés szerelem, szex - ismerkedés témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Szerintetek ez jele annak, hogy bejövök a fiúnak?

1 éve mellette ülök suliban. Év elején még úgy viselkedett ahogy szokott. Mostanában, nevet avicceimen, elpirul ha a közelemben van, és ha mondani akarok neki vlmit akkor elmosolyodik, és próbálja takarni az arcát. A haverjai is egyre többet beszélgetnek velem. Szerintetek?

5
Egy fiú milyen jeleket ad a lánynak, ha tetszik neki?

Van egy fiú osztálytársam aki mostanában kicsit feltűnően viselkedik velem. Nekem nagyon bejön csak nem tudom, hogy neki én tetszek-e.

6
Kárpátaljai fiúk vannak itt?

Szívesen ismerkednék 18-24 éves, értelmes , gondolkodó kárpátaljai fiúkkal.Írjatok !

3
Tetszhetek neki?

Van egy srác, már durván egy hónapja beszélünk, kedves, figyelmes, és tényleg érdekli h mi van velem, meg majdnem minden szünetben odajön hozzám,- de nem azért mert nincs más társaság a közelben - és tök jól elvagyunk meg nekem tetszik is, de ő eddig nem mondott semmit...

4
Femininebb fiúk ha szeretnétek ismerkedni írjatok (? )

Egy érzékenyebb, kedves srácot keresek:3 17/l

6
Hogyan tudnám egy fiú tudtára adni, hogy tetszik?

A suliban van egy fiú aki tetszik, és nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki, vagy egyáltalán el kéne-e mondani neki ilyen hamar, ugyanis még csak 5 hónapja ismerem, de nincs kapcsolatunk...

7
Valaki fiú beszélgetni?

Én egy 13 éves lány vagyok. Nem tudok aludni. Priviben írjatok skype nevet. Bármiről beszélgetek.

5
Hogy süllyedhettem ilyen mélyre? 17/meleg fiú

17 éves elmúltam, pár hónap múlva betöltöm a 18-at. Jelenleg egy vidéki gimnáziumba járok. A 'történetem' is ehhez köthető. Még ebben a tanévben, szeptemberben megismerkedtem egy 26 éves fiúval az interneten. Ezzel csak egy volt a gond, hogy nagyon is távollakott...

15
Hogyan közelítsek felé? (A Többi Lent)

Tud valaki esetleg olyan tippeket mondani hogy miről tudnék vele beszélgetni? (bővebben.:) van egy srác (tudom hogy tetszem neki mert mondta, ő is tudja hogy tetszik nekem) akihez oda akarok menni esetleg beszélgetni meg ilyesmi..a félelmemen már túltettem de fogalmam...

4
Szerintetek gáz lenne?

Szerintetek gáz lenne ha ráírnék 1 srácra?!😱 Egyszer talákoztunk közös baráti társaságban és jól elvoltunk, kedves, vicces és úgy vettem észre sokat nézett..😊 aztán ismerősök lettünk facebookon, majd beszéltünk is pár szót...😊 Ő egyből arra...

5
Lányok! Valaki 17-22 kor között megismerkedne egy 19 éves fiúval?

Ha meg szeretnétek ismerni egy kedves, most érettségiző, ambiciózus, 177 cm magas, 81 kg-os, barna , általában rövid hajú, zöld szemű fiút, aki szeret úszni, pezsgőfürdőzni, biciklizni, sétálgatni a főváros utcáin, és még sok minden érdekes dolgot csinálni, írjatok privát üzenetben. :)

1
Valaki szeretne ismerkedni? 13/L

Légyszi bunkók ne írjanak! Jöhet privibe is.

9
Hogyan közelítsek felé? (a többi lent)

Én is meg ő is tudjuk egymásról hogy nem csak barátként szeretnénk egymásra tekinteni..(rem. értitek) Meg kée előbb ismernünk jobban egymást de nem igazán tudom hogy pl. ha odamegyek hozzá és köszönök utána mit mondjak...illetve eléggé szégyenlős is vagyok (ez mind a...

4
Valaki beszélgetni?

tudnatok olyan fiút mondani aki helyes szereti sz animèket, mangákat és jol el lehet vele beszélgetni? 14/L

3
Lányok! Szerintetek ez egy fiúnál hátrány vagy előny?

7 éves korom óta hegedülök, és zeneművészeti szakközépbe megyek továbbtanulni. Valamiért 12 éves korom óta szégyellem. Az hogy hegedülök szerintetek plusz pont? Vagy inkább ássam el magam a kertben? 14F

14
Korombeli csajok, valaki ismerkedni?

Szegediek/Szeged-környékiek előnyben! 15/F

1
Ismerkednek jellemzes lent (? )

Magas szoke barna szemu masok szerint helyes 18 eves johumoru kisse egoista de kedves egy kis nagykepuseggel fuszerezve halalosan oszinte srac ismerkedne fokent lanyokkal :D

5
Nagyon gáz lenne ha "véletlenül" ráírnák?

Van egy fiú akivel kavartam,és másnap ő rám is írt és látszott rajta hogy tényleg akar velem beszélgetni,csak volt egy dolog amire csak egy smileyt írtam és ara nem írt semmit.Azóta nem beszéltünk azaz 1 napja,és az nagyon átlátszó lenne ha úgy csinálnék mint ha nem...

6
Magyarorszagon hogy lett az elmúlt években ennyi jó pasi? Szinte mindenki kigyúrt ad magára?

sőt az is érdekes hogy sokkal több a jó pasi mint jó csaj...

17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!