Biszexuális - Gyakori kérdések
Keresés szerelem, szex - ismerkedés témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
(Úgy értem a 15 év körülit, hogy 15, és az alatti :D ) Tényleg csak egy beszélgetésről lenne szó, barátságról, vagy valami :) És nem, egy fiú vagyok, aki "meg akar téríteni" titeket ;)
Szóval utazok a metrón, és a szemem sarkából láttam, hogy bámul felém. Odanézek, hirtelen máshova néz, jó hát ezt még benézhettem. Aztán elfordulok, megint látom a szemem sarkából, hogy engem néz. Aztán hirtelen odafordultam, majd zavarodottan megint elfordult. Aztán...
Lehetőleg Győr-Moson-Sopron, vagy annak környéke közelében, de mondjuk egy-két óra vonatút még nem vészes. Valami komolyabbra vágyom, de nyitott vagyok bármire. Ha a korod már nincs rajta az órán, akkor oké. :D
25/f Bp (és kke).
Szeretnék ismerkedni csak nem tudom hol lehet. Kérlek csak normális kommenteket írjatok. Kösz :) 16L
Gyakorlatilag nem ismer, róla viszont biztosan tudom, hogy biszexuális. Most nincs barátnője, viszont végzős, és hamarosan már nem lesz alkalmam vele egyáltalán találkozni. Nagyon bejön a stílusa, és szeretném megismerni. Nagyon nincs tapasztalatom ilyen téren,...
15-17 évesek, kérlek írjatok privátot :)
Elég nehéz mostanában,errefelé normális emberkét találni.
Írj kérlek privátot! :)
Mindig is vonzott a tény, hogy minden ember más és más (nemi/szexuális identitástól, bőrszíntől, hovatartozástól függetlenül). Szeretnék különböző embereket megismerni. Ám leginkább arra lennék kíváncsi, hogy ti mikor és hogyan jöttetek rá, arra, hogy nem vagytok...
Akár egy éjszakára akár több is lehet belőle. Csak komolyak, már elég volt a sok komolytalan emberből. 26l/biszex
Külső-belső egyaránt. Vagy ha esetleg most tetszik valaki, ő milyen, vagy a párotok. :)
Szórakozóhelyre gondoltam elsősorban.
Írjatok kérlek privátot! :)
Biszexuális vagyok, kérlek írj privátba! Igyekszem válaszolni:)
Pest és környéki lányokra gondoltam. Kort majd privátba írok!
2,5 évvel idősebb. Nyíltan meleg, de rólam nem sokan tudják, hogy a fiúkat is szeretem. Már a keresztnevemet tudja és tudja ki vagyok, de nem biztos, hogy egyáltalán érdeklem őt vagy leesett neki, hogy esélyes nálam. Köszi a választ :)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




