Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat CC vásárlás?

Volkswagen Passat CC vásárlás?

Figyelt kérdés
Hali. Mostanában szeretnél autót venni és a passat cc nagyon felkeltette a figyelmem. 2.0 tdi-n gondolkodtam hiszen napi 70-75 km-t mennék vele. Mennyire megbízható ez a konstrukció a 2008-2009-es passat cc-nél? Viszont vinném majd haza egyszer mikor haza költözök. Ott viszont már napi 5-10 km-t mennék vele csak. Elég neki hetente egy hosszabb út amikor “kikormolom”?
2019. júl. 23. 20:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,hogy évekig használnám itt kint és utána vinném haza . Ezért valóban fillérb***ó vagyok. Meg azért is mert 6-7 ezer euróért venném meg és nem 15-ért. Itt ennyi az áruk mivel nem valami nagy a jobbos piac.Ez nem magyarország ahol 3x annyi egy autó mint bárhol máshol.Tipikus irigy magyar vagy. Gondolom jól megy még a 2-es golfod egy pár hónapig 200 ezerért. Meg majd te fogod megmondani ,hogy haza viszem vagy sem? Atya ég.... ha itt szeretnéd a mindennapi frusztrációd levezetni akkor elég sz@r életed lehet.
2019. júl. 24. 11:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Még ha azt mondod hogy németből behozol egyet akkor azt mondom hogy hát legyen...
2019. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy neked Írországba kell..
2019. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az miért baj?
2019. júl. 24. 12:01
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

9-es vagyok.


Mercedesem van, a szaros jövőbeli dízel Passatodat bármikor odaveri nyugodj meg :D És nem 6000€ volt.

Úgyhogy ne akarj itt látatlanban okos lenni, mert benézted...


Szó nem volt egyébként arról, hogy te Írországban laksz... Annyit írtál hogy jelenleg használnád valahol napi 75 km-t, majd "egyszer hazaköltöznél" az autóval napi 10 km-re. Majd benyögöd, hogy amúgy találtál egy jobbkormányos autót Írországban. Ebből arra kellett volna gondolnom hogy jelenleg ott élsz?

Nem bírsz egy kérdést normálisan feltenni... Az ne az én hibám legyen. Úgy kellett volna feltenned, hogy hali, Írországban élek, ide keresek autót, amit majd hazaviszek a jóég tudja mikor.


6000€-ért amúgy még jobbkormányosat se vennék...

És igen, 6000€ még mindig a legalja ennek a Passatnak. Ha jobbkormányos, ha nem. De akkor vedd meg, légy vele boldog :D


Te fakadtál itt ki, nem én. Úgyhogy nem tudom milyen frusztráltságról beszélsz.

2019. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!